Winsum 2e klasse - 20-06-2019 (42)
Wedstrijdleiding Hendrik Schukken en Jan Jonker Commentator Freerk Broekstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat nat 10.74 6
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 9.78 nat 10.38 8
4  Rianne Heeringa, Wommels(F3) WI 10.88 11.52 11.21 3
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.09 nat nat 10
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 12.35 11.93 nat 1
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 11.29 11.27 nat 5
156  Fenna Jongsma, Joure(F2) IJ 11.79 11.66 11.24 2
70  Berber de Vries, Mantgum WI 8.83 11.18 11.43 4
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.45 nat nat 7
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI nat nat 10.17 9
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
31  Janneke Wittermans, Koudum(F3) HS 11.99 10.78 12.37 3
102  Femke Brouwer, Arum(F1) WI 12.15 12.67 13.01 1
3  Douwina de Jong, Parrega(F2) HS nat 12.66 12.86 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 10.73 11.28 11.95 2
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.57 11.25 11.74 4
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.72 11.37 11.93 3
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat nat 10.18 7
14  Theunis Nijdam, Workum HS 10.65 nat 10.81 6
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.76 11.50 10.68 5
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat 11.74 11.95 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sjoerd Nauta, IJlst(F2) IJ 11.59 11.80 13.02 2
85  Jitse Postma, Winsum WI 12.39 12.40 11.70 5
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F1) IJ 13.21 13.02 13.83 1
45  Thomas v/d Goot, Workum(F3) HS 11.10 12.84 nat 3
8  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT afw. afw. afw. 5
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 11.17 12.29 nat 7
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.75 11.63 12.33 6
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG 10.40 11.27 11.63 8
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.04 nat 12.47 4
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F2) IJ 13.98 13.81 12.12 2
136  Silvan Bouma, De Westereen BG nat 13.29 13.30 4
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat nat  
11  Siem Lefferts, Burgum(F3) BG nat 13.38 nat 3
17  Sjoerd Kramer, Workum(F1) HS 12.63 14.74 nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
2  Alwin Fonk, Burgum(F1) BG 13.69 16.45 16.22 1
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F5) BT 13.54 nat 13.77 5
84  Rick Reurink, Kollum(F2) BT 14.64 nat 15.28 2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR 14.37 14.44 nat 4
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 12.52 nat nat 6
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F3) BT 12.28 14.90 12.74 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.61 meter - Dames: 15.13 meter - Junioren: 18.14 meter - Jongens: 17.39 meter - Meisjes: 13.62 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond