Buitenpost 2e klasse - 25-06-2019 (34)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Erwin v/d Heide Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
70  Berber de Vries, Mantgum WI 10.88 nat nat 4
0  Maaike Veldstra, Akkrum IJ nat nat nat  
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 10.18 11.58 nat 1
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 9.65 9.87 nat 9
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.61 10.80 10.36 5
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F3) WI 10.15 nat 10.90 3
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat nat 10.34 7
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.73 9.28 nat 6
163  Rianne Kampen, It Heidenskip(F2) HS 11.20 10.54 10.33 2
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 9.47 nat nat 10
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI nat nat 9.96 8
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat nat  
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
43  Baukje de Vries, Oudwoude(F3) BT 10.07 10.72 9.97 3
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 9.71 nat 11.40 2
3  Douwina de Jong, Parrega(F1) HS nat 12.17 nat 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
14  Theunis Nijdam, Workum HS 10.72 10.40 12.12 3
158  Yme Pafforaad, Twijzel(F2) BT 11.34 12.44 10.14 1
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat 11.28 nat 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 10.11 nat nat 8
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg(F3) IJ 11.32 12.31 10.43 2
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG nat nat 10.20 7
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat nat nat  
157  Chris Geerdink, Burgum BG nat 10.90 nat 5
115  Gerben Brouwer, Arum WI 10.74 10.89 9.50 6
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat nat nat  
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat 12.09 3
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 10.34 11.34 11.68 5
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 11.44 10.70 11.66 6
85  Jitse Postma, Winsum(F1) WI 12.60 12.37 11.96 1
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.06 nat nat 4
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.47 10.37 12.26 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F1) IJ 13.91 nat 11.85 1
11  Siem Lefferts, Burgum BG 11.76 nat 13.03 4
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 12.63 12.28 13.58 2
136  Silvan Bouma, De Westereen(F3) BG 13.23 13.44 nat 3
17  Sjoerd Kramer, Workum HS nat nat 12.62 5
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F1) GR 14.32 14.04 16.23 1
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F4) BT nat 13.90 nat 4
84  Rick Reurink, Kollum(F3) BT 13.31 14.28 nat 3
2  Alwin Fonk, Burgum(F2) BG 16.10 nat 13.86 2
81  René Braaksma, Niawier BT 13.32 nat nat 6
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F5) BT 13.84 nat nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.07 meter - Dames: 14.82 meter - Junioren: 17.08 meter - Jongens: 17.03 meter - Meisjes: 12.98 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond