IJlst 2e klasse - 29-06-2019 (24)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 11.39 nat nat 6
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.09 10.77 11.61 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat nat 9.35 9
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.25 nat 10.77 8
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.16 11.08 12.42 1
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.77 nat nat 2
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 10.39 11.29 nat 7
14  Theunis Nijdam, Workum HS 11.74 nat nat 3
115  Gerben Brouwer, Arum WI 10.00 11.39 nat 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 10.76 11.07 11.77 8
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 11.64 10.49 11.87 7
111  Germ Terpstra, Tzum(F2) WI 13.19 12.66 12.85 2
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.17 11.97 12.70 4
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 13.00 12.92 10.29 3
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.27 12.03 12.64 5
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat 10.82 nat 9
85  Jitse Postma, Winsum WI nat 10.78 12.18 6
165  Jelmer de Jong, Tzum(F1) WI nat 12.86 14.11 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 11.71 13.63 14.48 2
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 12.86 12.43 11.58 4
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ 13.03 nat nat 3
54  Hindrik Westra, Burgum(F1) BG 15.34 nat 13.72 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F2) GR nat 12.53 14.79 2
84  Rick Reurink, Kollum(F3) BT 13.83 14.44 12.08 3
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F4) WI 13.65 12.86 nat 4
2  Alwin Fonk, Burgum(F1) BG 15.72 15.66 nat 1
81  René Braaksma, Niawier BT nat nat nat  
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F5) BT 11.82 13.43 11.94 5
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F3) WI nat 10.29 10.97 3
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 9.86 nat nat 12
70  Berber de Vries, Mantgum(F2) WI 10.64 11.54 11.00 2
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 10.16 nat 10.26 9
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.04 9.98 10.33 8
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 10.53 10.82 10.25 4
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.21 nat nat 11
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 9.66 10.39 9.50 7
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 9.93 10.24 10.00 10
56  Iris Wijbenga, Heeg IJ nat 10.74 10.48 5
0  Maaike Veldstra, Akkrum IJ 9.80 9.30 nat 13
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.17 nat 10.39 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 11.60 10.44 11.47 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 9.86 bles. bles. 4
146  Liselotte Veenstra, Suwâld(F3) BG 10.63 10.19 11.97 2
3  Douwina de Jong, Parrega(F2) HS 11.80 nat 12.34 1
102  Femke Brouwer, Arum WI 11.10 11.55 11.21 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG 12.96 nat 13.30 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.48 meter - Dames: 15.11 meter - Junioren: 18.17 meter - Jongens: 16.99 meter - Meisjes: 13.73 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond