It Heidenskip 2e klasse - 02-07-2019
Wedstrijdleiding Eelco v/d Werff en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Maaike Veldstra, Akkrum IJ 9.58 nat nat 9
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 10.92 10.61 11.73 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie (F 1) WI 11.04 11.89 12.39 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip (F 3) HS 9.43 9.32 11.90 3
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 9.99 10.35 10.90 6
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 10.61 11.01 11.09 5
130  Henrieke Wijnstra, Tzum (F 2) WI nat nat 12.27 2
0  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 10.65 nat 7
070  Berber de Vries, Mantgum WI nat 10.34 10.42 8
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
035  Mare Dijkstra, It Heidenskip HS 11.15 9.40 nat 4
003  Douwina de Jong, Parrega (F 1) HS nat 14.75 12.63 1
0  Janneke Wittermans, Koudum (F 3) HS 11.57 12.91 nat 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 11.95 10.94 12.06 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anneke Broersma, Lemelerveld (F 2) BG 11.25 11.71 13.61 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Gerben Brouwer, Arum WI 11.41 11.36 11.36 5
0  Thijn Postma, Tytsjerk BG 12.45 11.96 nat 1
0  Theunis Nijdam, Workum HS 11.40 nat 11.04 6
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.71 11.10 12.14 3
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT 12.22 nat nat 2
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.98 11.19 11.14 4
0  Jeroen Wesselius , Workum HS 10.50 nat 10.05 7
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 11.99 nat nat 8
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 12.11 11.42 12.47 7
0  Romke Jan Kootstra, Garyp BG 11.41 nat 9.72 9
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.51 10.27 12.61 5
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 12.47 12.79 12.14 4
028  Evert Zijlstra, Oosthem (F 2) IJ 13.61 13.50 10.64 2
0  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier (F 3) BT afw. afw. afw. 3
085  Jitse Postma, Winsum (F 3) WI 13.29 11.36 11.64 3
055  Aise Jongsma, Joure IJ 12.48 nat 12.08 6
096  Germ Terpstra, Tzum (F 1) WI 13.78 12.67 13.47 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 12.22 14.29 13.30 4
0  Sjoerd Kramer, Workum (F 1) HS 13.60 nat 14.94 1
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 13.65 14.10 13.67 6
0  Eling Zijlstra, Koudum HS 12.88 12.81 14.23 5
0  Silvan Bouma, De Westereen (F 2) BG 13.84 14.40 13.06 2
011  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat 12.24 7
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord (F 3) IJ 13.46 14.39 12.33 3
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum (F 3) BT 14.44 14.81 bles. 3
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk (F 1) GR nat 14.68 15.68 1
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp (F 5) WI nat 12.40 14.38 5
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp (F 4) BT 12.03 12.96 14.63 4
081  René Braaksma, Niawier BT 12.58 13.97 nat 6
002  Alwin Fonk, Burgum (F 2) BG 14.84 nat nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.19 meter - Dames: 14.88 meter - Junioren: 17.57 meter - Jongens: 17.77 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond