Winsum 2e klasse - 11-07-2019 (44)
Wedstrijdleiding Hendrik Schukken en Wiebrand v/d Meer Commentator Freerk Broekstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.34 nat nat 10
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.61 11.11 nat 7
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 10.56 nat 9
132  Judith de Haan, Noardburgum(F2) BG nat nat 11.85 2
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.40 11.54 11.72 5
0  Maaike Veldstra, Akkrum IJ 10.29 8.87 nat 11
70  Berber de Vries, Mantgum(F3) WI 11.51 11.37 11.84 3
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.02 10.46 10.55 8
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.84 nat nat 4
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 11.41 10.88 10.34 6
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F1) WI 8.84 11.84 11.95 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS nat 10.93 8.94 4
146  Liselotte Veenstra, Suwâld(F3) BG 10.41 11.03 11.48 3
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 11.61 12.64 10.61 2
31  Janneke Wittermans, Koudum HS nat 10.73 10.85 5
66  Rymke Prins, Franeker(F1) WI 12.46 13.29 12.43 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI 10.34 nat 11.75 4
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.80 nat 11.73 5
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.92 11.71 11.78 3
14  Theunis Nijdam, Workum HS 11.01 nat nat 8
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 10.62 11.69 11.71 6
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.90 11.41 11.44 7
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 11.02 12.60 nat 2
8  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier(F3) BT 12.38 13.53 12.53 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum WI 12.52 13.29 nat 3
85  Jitse Postma, Winsum WI nat nat 11.42 9
33  Aise Jan Jongsma, Joure(F1) IJ 12.37 13.15 14.38 1
165  Jelmer de Jong, Tzum WI nat nat 11.70 8
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.85 nat nat 7
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 13.90 13.58 12.71 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.88 nat nat 6
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 12.26 11.84 12.88 4
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 11.38 12.03 nat 5
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
11  Siem Lefferts, Burgum(F3) BG 12.46 nat nat 3
113  Wiebren Schukken, Achlum WI nat nat nat  
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 14.32 13.45 11.87 1
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat nat nat  
17  Sjoerd Kramer, Workum(F2) HS 12.79 nat nat 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F1) GR nat 15.77 15.80 1
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F5) BT nat nat 12.56 5
50  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat nat nat  
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F2) WI nat 14.40 12.52 2
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F3) BT 12.43 14.10 nat 3
84  Rick Reurink, Kollum(F4) BT 13.79 nat nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.33 meter - Dames: 16.08 meter - Junioren: 18.14 meter - Jongens: 17.48 meter - Meisjes: 14.12 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond