It Heidenskip 2e klasse - 16-07-2019 (46)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
70  Berber de Vries, Mantgum(F1) WI 10.98 nat 12.76 1
83  Jeltske Terpstra, Tzum WI nat 10.88 10.48 7
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.91 nat 9.91 6
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat 10.79 11.01 5
150  Henrieke Wijnstra, Tzum(F2) WI nat 11.39 12.01 2
82  Rianne Heeringa, Wommels(F3) WI 11.20 11.17 10.66 3
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 11.03 nat 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum(F1) WI 13.27 12.03 nat 1
31  Janneke Wittermans, Koudum HS nat 11.56 nat 3
66  Rymke Prins, Franeker(F3) WI 11.67 nat 12.65 2
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.30 9.90 nat 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F2) BG 12.98 13.25 11.23 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.76 11.11 12.29 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 11.07 nat 6
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.23 nat 12.54 3
166  Theunis Nijdam, Workum HS nat nat nat  
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 11.55 11.77 13.46 1
115  Gerben Brouwer, Arum WI 11.70 12.32 12.72 2
9157  Chris Geerdink, Burgum BG 11.10 10.85 11.86 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
9153  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 11.85 14.46 nat 1
45  Thomas v/d Goot, Workum(F3) HS 13.52 13.12 11.92 3
127  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 12.70 nat 13.15 4
80  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 11.32 12.60 b.s 6
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat 10.78 nat 8
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.68 11.34 9.92 7
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ nat b.s nat  
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 13.25 13.83 13.79 2
85  Jitse Postma, Winsum WI 12.26 12.13 12.63 5
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ 13.82 14.25 13.72 3
11  Siem Lefferts, Burgum(F2) BG 12.92 12.93 14.49 2
129  Eling Zijlstra, Koudum HS 11.37 nat nat 6
113  Wiebren Schukken, Achlum(F1) WI 13.98 nat 14.62 1
17  Sjoerd Kramer, Workum HS nat 13.54 12.40 5
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 14.08 13.68 nat 4
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat nat  
57  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS 14.19 16.77 nat 1
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F4) WI 13.72 nat nat 4
84  Rick Reurink, Kollum(F2) BT 16.18 14.92 15.13 2
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F5) BT nat nat 13.60 5
78  Lars Woudstra, Workum(F3) HS 14.55 14.73 15.71 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 14.88 meter - Junioren: 19.13 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond