Burgum 2e klasse - Keningsljeppen - 20-07-2019 (50)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.68 10.67 10.88 8
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.78 10.94 nat 7
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.57 11.13 nat 6
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F2) WI 11.28 11.82 11.96 2
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 11.55 nat 11.47 4
168  Rixt v/d Goot, Workum(F3) HS 10.76 11.74 11.77 3
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.39 nat 11.46 5
70  Berber de Vries, Mantgum(F1) WI 11.96 nat 12.34 1
0  Maaike Veldstra, Akkrum IJ 10.15 nat 10.46 9
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
146  Liselotte Veenstra, Suwâld(F3) BG 11.23 12.14 12.08 2
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 9.87 11.79 11.51 3
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 10.12 12.33 12.62 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG 13.53 13.45 13.97 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F1) IJ 13.92 14.50 15.98 1
136  Silvan Bouma, De Westereen(F3) BG 12.96 11.75 14.78 3
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.73 nat 13.16 4
54  Hindrik Westra, Burgum(F2) BG 13.89 nat 15.25 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F5) BT 13.30 11.71 14.39 5
84  Rick Reurink, Kollum(F2) BT 15.77 13.33 15.89 2
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS 15.90 nat 13.78 1
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F3) GR nat nat 15.14 3
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F4) BT 13.82 14.39 14.97 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI 12.51 13.44 nat 2
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat 11.95 nat 7
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.03 12.65 12.21 5
157  Chris Geerdink, Burgum BG 12.37 12.99 nat 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 10.80 11.17 11.04 9
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 9.76 11.75 nat 8
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.00 11.63 11.99 6
14  Theunis Nijdam, Workum HS 12.11 13.53 12.51 1
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 13.26 nat 12.27 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 13.02 14.47 14.19 1
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 12.65 14.38 nat 2
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 12.46 12.70 nat 7
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.47 nat 12.44 8
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 11.85 13.32 nat 5
85  Jitse Postma, Winsum WI 12.67 13.30 14.29 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.08 13.25 12.99 6
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 10.83 11.64 9
33  Aise Jan Jongsma, Joure(F3) IJ 13.65 14.33 13.73 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.16 meter - Dames: 16.00 meter - Junioren: 18.34 meter - Jongens: 17.16 meter - Meisjes: 14.23 meter
Schansrecords: Senioren: 21.54 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond