IJlst 2e klasse - 23-07-2019 (23)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Remco Veenstra Commentator Janco Bouma
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI nat 10.98 nat 7
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 11.74 12.16 11.03 3
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 9.97 10.85 nat 8
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 11.21 nat 10.73 6
14  Theunis Nijdam, Workum HS 9.87 nat 9.77 11
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.63 11.11 12.56 1
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat nat 10.01 10
157  Chris Geerdink, Burgum BG 11.44 12.03 nat 4
109  Romke Jan Kootstra, Garyp BG nat nat nat  
0  Axel Wiszmann, Franeker WI 9.67 nat 10.03 9
42  Timo v/d Knaap, IJlst IJ nat 11.37 nat 5
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.49 12.03 nat 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Jelmer de Jong, Tzum(F2) WI nat 13.48 nat 2
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 13.00 13.89 13.43 1
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat nat nat  
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat nat  
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 11.02 10.60 nat 5
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 12.82 13.34 12.77 3
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat nat  
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 12.45 nat nat 4
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ 12.09 nat nat 3
136  Silvan Bouma, De Westereen(F2) BG 12.35 nat nat 2
11  Siem Lefferts, Burgum(F1) BG nat 13.16 nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
81  René Braaksma, Niawier BT nat nat nat  
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS 14.86 b.s. 15.62 1
84  Rick Reurink, Kollum(F2) BT nat 14.62 nat 2
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F4) BT 12.23 nat nat 4
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F3) BT nat nat 13.78 3
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 10.90 nat 9.74 6
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 11.50 9.86 nat 4
70  Berber de Vries, Mantgum WI nat 9.10 nat 9
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.47 10.22 10.61 7
132  Judith de Haan, Noardburgum BG nat 9.20 9.51 8
56  Iris Wijbenga, Heeg IJ 10.67 11.21 11.47 5
0  Henrieke Wijnstra, Tzum(F1) WI 11.56 nat 12.48 1
168  Rixt v/d Goot, Workum(F2) HS nat 10.81 11.68 2
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 10.34 11.58 nat 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
31  Janneke Wittermans, Koudum(F1) HS nat 11.92 nat 1
35  Mare Dijkstra, Molkwerum(F2) HS nat nat 11.58 2
102  Femke Brouwer, Arum(F3) WI nat 11.30 nat 3
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG nat 10.58 10.90 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.54 meter - Dames: 15.34 meter - Junioren: 18.80 meter - Jongens: 17.36 meter - Meisjes: 14.42 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond