It Heidenskip NFM ochtend voorronde - 27-07-2019 (181)
Commentator Lars Woudstra en Mare Dijkstra
Voorronde
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat 11.09 nat 7
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 10.95 nat 9
125  Eline Kastelein, Zegveld ZV 11.37 9.69 nat 6
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 9.62 nat 10.42 11
075  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 13.36 __________1
198  Laura Maaijen, Haastrecht PD 11.00 11.84 12.17 4
010  Marike Jansen, Parrega HS 11.33 11.99 12.04 5
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F2) WI nat 11.58 12.57 2
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 10.42 9.79 12.24 3
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.53 nat 11.03 8
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.40 nat 10.66 10
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
032  Elsina van der Knaap, Zegveld ZV 9.78 nat 10.38 4
130  Doriene de Vos-de Wit, Veenendaal(F1) PD 12.32 nat 13.33 1
145  Annemarie van Schaik, Utrecht(F3) VL nat 11.37 11.71 3
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 11.14 11.94 9.70 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
042  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 12.08 12.31 13.41 7
045  Thomas v/d Goot, Workum HS nat nat 11.81 22
014  Theunis Nijdam, Workum HS b.s. nat 11.11 28
0  Remco de Ruijter, Oudewater PD 12.65 12.93 13.12 12
032  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 12.72 nat nat 14
062  Ferran Houdijk, Polsbroek PD 10.47 11.63 11.51 23
055  Roef Eijzenga, Jaarsveld(F3) JV 14.65 nat 11.92 3
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS nat 10.15 14.04 4
136  Jorn Kamphof, Linschoten LS nat 13.24 13.60 5
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
001  Thijn Postma, Tytsjerk BG 10.46 nat 12.62 15
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 10.85 11.57 9.72 24
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.53 nat 11.32 25
203  Arend Veenstra, Surhuizum BT 11.10 12.73 nat 13
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.46 13.18 nat 10
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.95 nat 13.36 8
071  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.23 nat nat 26
0  Casper Bogaard, Polsbroek PD 13.42 nat nat 6
012  Harmen Bogaard, Polsbroek PD 12.96 nat 13.20 9
023  Jorian Kastelein, Zegveld ZV nat 12.62 10.42 16
038  Arien Kastelein, Zegveld ZV 10.81 nat 10.87 29
116  Peter Faber, Oldehove(F1) GR 16.37 __________1
036  Ratja Bleijenberg, Polsbroek PD 10.08 11.62 12.03 20
100  Hidde van Dam, Montfoort(F2) LS 15.28 b.s. 14.45 2
037  Lute van Dam, Montfoort LS nat nat 10.68 30
152  Joost van Weelden, Haastrecht PD 11.76 13.16 12.47 11
195  Jonathan Timmerarends, Montfoort LS 10.50 11.52 12.19 18
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 11.17 nat 27
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 11.82 nat nat 21
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 11.78 nat 12.12 19
115  Gerben Brouwer, Arum WI nat nat 12.43 17
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
229  Brend Kloosterman, Burgum BG 14.20 nat nat 6
230  Dirk Vonk Noordegraaf, Oudewater 0 n.m. 11.11 nat 12
186  Lennart Baas, Oudewater(F2) PD 14.47 14.75 15.74 2
173  Gerco van Oort, Lopik PD nat 13.30 nat 9
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 15.02 nat 14.54 4
212  Gerwin Kastelein, Zegveld ZV 12.36 14.12 nat 7
136  Silvan Bouma, De Westereen(F3) BG 14.71 14.25 15.64 3
070  Boaz Vreman, Lopik JV nat nat 12.72 10
0  Wiebren Schukken, Achlum WI 12.70 nat nat 11
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat 13.39 8
065  Chris Anker, Vlist(F1) VL 16.15 nat 17.16 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 13.56 14.78 14.74 5
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
096  Matthijs Oosterom, Linschoten LS nat nat 13.85 7
159  Arie van der Knaap, Zegveld(F3) ZV 15.11 nat 13.15 3
052  Floris van Elzakker, Woerden(F1) ZV nat nat 16.07 1
204  Bart van Gasse, 0 0 13.47 nat 11.63 8
205  Marco Barten, Linschoten(F5) LS nat 14.97 13.84 5
206  Sebastiaan van Oort, Lopik JV nat nat nat  
172  Geert van Ingen, Zegveld(F2) ZV 15.49 nat nat 2
207  Florus de With, Benschop PD nat nat nat  
060  Gerwin van Vliet, Linschoten(F4) LS 14.27 nat 14.98 4
208  Douwe Bakker, Parrega HS nat 12.80 14.35 6
209  Fred van der Vliet, 0 0 nat nat nat  
210  Mark Elema, 0 0 nat 11.05 11.26 10
211  Chris Buijtenhuijs, Groningen 11.17 11.33 11.71 9
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 19.13 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter
Limieten voorronde en finale: Senioren: 14 en 18 m / Junioren: 14 en 17 m / Jongens: 13 en 16 m. / Dames: 12 en 14 m / Meisjes: 11 en 13 m.

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond