Burgum 2e klasse - 30-07-2019 (27)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.29 10.12 9.77 7
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI nat nat 11.17 5
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.47 nat nat 6
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.32 11.47 nat 3
070  Berber de Vries, Mantgum WI 11.24 11.75 nat 2
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 11.48 11.94 nat 1
004  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.56 11.09 11.40 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 10.40 11.01 11.76 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 12.06 13.10 nat 1
031  Janneke Wittermans, Koudum HS nat 10.57 bles. 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.28 13.65 nat 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 14.58 nat 15.11 2
017  Sjoerd Kramer, Workum HS 12.43 14.37 nat 4
030  Wiebren Schukken, Achlum WI nat nat 13.98 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.63 nat nat 6
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.39 12.25 13.61 7
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 13.58 15.86 13.83 1
054  Hindrik Westra, Burgum BG 14.80 15.01 nat 3
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 16.33 nat nat 1
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT nat 15.77 15.11 2
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 13.58 nat 13.40 3
084  Rick Reurink, Kollum BT 12.69 nat nat 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.36 11.71 13.05 7
0  Axel Wiszmann, Franeker WI afg. afg. afg. 1
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 12.73 13.85 nat 3
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 10.99 11.60 nat 9
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ 13.44 b.s. nat 6
115  Gerben Brouwer, Arum WI 13.36 13.56 12.76 5
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.40 13.76 nat 4
062  Thymen Veenstra, Suwâld BG 11.96 12.29 12.07 8
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 13.31 nat 14.16 2
058  Chris Geerdink, Burgum BG nat 14.42 nat 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 13.42 14.45 14.10 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 12.85 nat 13.62 5
0  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.47 13.92 nat 3
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 13.17 nat nat 6
055  Aise Jongsma, Joure IJ 13.80 nat nat 4
0  Sjoerd Nauta, IJlst IJ 12.76 nat 11.60 7
111  Germ Terpstra, Tzum WI 14.20 13.83 b.s. 2
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT 12.30 nat nat 8
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.34 meter - Dames: 16.26 meter - Junioren: 18.34 meter - Jongens: 17.84 meter - Meisjes: 14.60 meter
Schansrecords: Senioren: 21.54 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond