Buitenpost 2e klasse - 01-08-2019 (25)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.27 11.24 nat 2
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.34 11.74 nat 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.69 nat 10.49 4
70  Berber de Vries, Mantgum WI nat 10.39 b.s. 6
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 11.02 10.98 10.93 3
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 10.49 9.84 9.88 5
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
31  Janneke Wittermans, Koudum HS nat nat 11.04 2
102  Femke Brouwer, Arum WI nat 12.90 12.02 1
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG nat nat 10.43 3
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 12.12 nat 11.20 3
115  Gerben Brouwer, Arum WI nat 12.65 11.99 1
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 10.60 11.65 nat 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 10.28 10.28 6
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat 12.29 nat 2
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 11.60 nat nat 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat 12.28 12.79 4
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 10.16 nat nat 7
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.64 nat 12.01 5
111  Germ Terpstra, Tzum(F3) WI 10.37 13.18 13.28 3
33  Aise Jan Jongsma, Joure(F2) IJ 11.78 12.11 13.31 2
45  Thomas v/d Goot, Workum HS nat nat nat  
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat 10.58 6
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F1) IJ 11.14 13.51 13.26 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat nat 12.97 3
17  Sjoerd Kramer, Workum HS nat nat nat  
113  Wiebren Schukken, Achlum WI nat 12.45 nat 5
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 14.29 13.43 nat 1
11  Siem Lefferts, Burgum BG nat 12.59 nat 4
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 11.66 b.s. 12.13 6
54  Hindrik Westra, Burgum BG 14.04 nat nat 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
63  Bartele Nicolai, Westergeest BT 14.37 nat 11.29 3
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 13.73 13.26 12.32 4
84  Rick Reurink, Kollum BT 13.54 nat 14.72 2
81  René Braaksma, Niawier BT nat 15.18 13.11 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.07 meter - Dames: 14.82 meter - Junioren: 19.19 meter - Jongens: 17.03 meter - Meisjes: 13.43 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond