Burgum Pollepleats Nationale Competitie - 19-08-2019 (307)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Hendrik Schukken Commentator Koos Wieling
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
105  Lisse v/d Knaap 14.69 afg. afg. afg. afg.  
105  Thalina van der Wind 14.54 11.79 12.94 12.81 13.54 5
198  Laura Maaijen 16.07 12.45 12.60 13.25 13.39 6
148  Tirza Boschma 14.66 12.35 13.61 13.54 nat 4
124  Pytrix Westra 15.04 14.76 nat 13.74 13.72 2
77  Hanneke Westert 14.99 afg. afg. afg. afg.  
180  Suzanne Mulder 14.95 12.48 12.70 13.85 14.17 3
75  Femke Rispens 16.19 15.48 15.67 15.67 15.87 1
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
145  Sigrid Bokma 17.08 afg. afg. afg. afg.  
188  Joriene Baas 15.16 afg. afg. afg. afg.  
160  Demi Groothedde 16.30 nat 14.06 11.04 nat 6
026  Fabiënne Overbeek 16.18 13.36 14.31 afg. afg. 5
121  Anna-Jet Leyenaar 16.28 nat nat 15.26 14.07 4
044  Wendy Helmes 16.80 14.57 nat 15.44 14.31 3
035  Dymphie Baas 17.50 17.26 16.47 15.02 15.95 2
21  Marrit v/d Wal 18.19 15.66 14.56 nat 17.29 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
26  Sytse Bokma 20.75 afg. afg. afg. afg.  
25  Freark Kramer 20.79 16.95 20.39 17.37 19.33 5
155  Ricardo Faaij 20.20 nat 17.84 19.49 14.90 9
049  Sander van Vliet 19.32 18.14 16.50 16.93 nat 13
15  Rutger Piersma 20.14 afg. afg. afg. afg.  
38  Bobby Zwaagman 20.32 nat 18.58 19.10 20.32 6
20  Jan Teade Nauta 20.73 19.49 19.99 20.73 19.14 4
123  Erwin Timmerarends 21.49 19.20 nat 21.17 b.s. 3
122  Thomas van Midden 21.15 nat 19.26 19.47 nat 11
143  Thewis Hobma 21.41 21.29 19.96 21.34 17.90 2
098  Wouter van Midden 20.84 afg. afg. afg. afg.  
097  Wilco van Amerongen 21.28 19.41 18.88 14.45 19.47 10
7  Nard Brandsma 21.68 18.57 19.96 nat nat 7
042  Jaco de Groot 22.21 19.21 21.94 nat 20.74 1
19  Ysbrand Galama 21.53 19.21 15.71 18.99 nat 12
086  Rian Baas 21.78 19.40 19.72 nat nat 8
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
045  Mark van der Horst 19.79 13.59 nat 17.33 nat 4
100  Hidde van Dam 18.66 14.79 12.87 17.80 nat 2
123  Riemer Durk Krol 18.31 16.96 nat 16.14 nat 6
58  Peter Faber 18.67 15.39 14.98 15.87 14.42 7
128  Harmen Timmerarends 18.22 14.80 15.06 nat 12.38 8
76  Rutger Haanstra 19.85 16.62 17.07 17.47 18.22 1
126  Roy Velis 19.76 15.51 16.63 17.26 nat 5
148  Guus Hoogland 18.67 16.74 17.56 17.33 17.75 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
065  Chris Anker 19.32 afg. afg. afg. afg.  
079  Bas van Leeuwen 19.53 16.29 15.94 nat nat 7
110  Timon de Haay 18.60 14.30 16.68 b.s. nat 4
048  Wijnan van Ingen 19.11 16.33 16.20 16.30 nat 6
98  Wietse Nauta 20.37 14.87 18.08 b.s. nat 3
168  Daniel Cluistra 19.74 17.34 16.30 19.74 nat 2
166  Lucas van Eijk 20.11 nat nat nat 16.37 5
017  Reinier Overbeek 21.38 17.61 21.25 21.38 17.25 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.41 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 18.63 meter - Jongens: 18.23 meter - Meisjes: 15.06 meter
Schansrecords: Senioren: 21.54 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond