Buitenpost Eareklasse - 20-08-2019 (75)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Erwin v/d Heide Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 9.70 9.40 10.31 6
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 11.63 nat nat 3
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat nat  
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.06 nat nat 8
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat 10.40 10.29 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.36 10.36 nat 5
168  Rixt v/d Goot, Workum HS nat nat 10.09 7
70  Berber de Vries, Mantgum(F2) WI 10.75 nat 11.86 2
10  Marike Jansen, Parrega HS nat nat nat  
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 13.51 nat 13.17 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F2) BT nat 12.07 nat 2
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F3) BT nat 12.05 nat 3
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F1) HS nat 12.71 12.18 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat nat 11.31 12
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 11.60 11.35 11
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 11.69 11.25 10
33  Aise Jan Jongsma, Joure(F3) IJ 12.73 13.88 13.04 3
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 11.81 nat 12.94 6
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.39 11.00 10.96 8
157  Chris Geerdink, Burgum BG nat nat nat  
14  Theunis Nijdam, Workum HS nat nat 11.22 13
85  Jitse Postma, Winsum WI 11.50 11.77 11.47 9
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat 12.74 7
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ nat nat 10.20 14
9  Evert Zijlstra, Oosthem IJ nat 13.56 nat 4
133  Jelte Folkertsma, Hemelum(F2) HS 13.37 13.62 14.52 2
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ nat 15.49 nat 1
162  Wytse Steensma, Joure IJ nat nat 13.16 5
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
113  Wiebren Schukken, Achlum WI 13.27 nat nat 4
11  Siem Lefferts, Burgum(F3) BG nat 13.01 13.35 3
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F2) IJ 12.85 13.61 12.67 2
17  Sjoerd Kramer, Workum(F1) HS 13.56 nat 15.62 1
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat 13.17 5
136  Silvan Bouma, De Westereen BG b.s. b.s. nat  
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat nat nat  
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 11.58 b.s. nat 6
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
81  René Braaksma, Niawier BT afg. afg. afg.  
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F5) BT 12.19 13.81 nat 5
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F3) HS nat nat 15.36 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat nat nat  
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
27  Feike Stellingwerf, Koudum(F2) HS nat 16.77 nat 2
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F4) BT 14.46 nat 11.87 4
84  Rick Reurink, Kollum BT nat nat nat  
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 13.50 nat 13.72 6
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F1) IJ 18.65 16.47 19.18 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.18 meter - Dames: 15.33 meter - Junioren: 19.19 meter - Jongens: 17.03 meter - Meisjes: 14.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond