Winsum Eareklasse - 23-08-2019 (86)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Hendrik Schukken Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.23 nat 11.77 12.72 5
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.64 nat nat 10.25 6
10  Marike Jansen, Parrega(F3) HS 8.54 10.66 12.29 13.25 3
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 8.05 9.92 10.15 nat 11
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 9.76 9.81 10.76 nat 9
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 9.57 11.05 10.21 nat 8
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.59 8.90 10.52 nat 10
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 11.19 10.58 11.36 11.36 7
70  Berber de Vries, Mantgum WI 11.82 13.15 nat nat 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI nat 12.49 nat 14.30 1
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 11.94 11.17 12.75 13.53 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
31  Janneke Wittermans, Koudum HS 10.87 nat 9.38 afg. 4
146  Liselotte Veenstra, Suwâld(F3) BG 9.90 10.76 11.63 10.36 3
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F2) BT 11.60 12.54 nat b.s 2
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F1) HS 13.11 nat 14.44 13.82 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.64 11.74 12.38 nat 12
157  Chris Geerdink, Burgum BG 12.18 12.84 11.75 13.61 7
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat 12.15 nat nat 14
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ nat 11.47 12.24 nat 13
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 10.75 nat 10.69 11.31 15
14  Theunis Nijdam, Workum HS 11.28 nat nat 9.93 16
85  Jitse Postma, Winsum WI 12.10 12.43 12.08 12.24 11
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 10.27 12.86 nat 11.54 9
165  Jelmer de Jong, Tzum WI nat 12.52 nat nat 10
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 14.35 13.66 nat 13.03 3
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.28 13.85 nat 12.43 6
111  Germ Terpstra, Tzum WI 13.23 nat nat nat 8
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ nat nat 14.82 15.19 2
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 13.45 b.s 13.89 nat 5
71  Bouwe Westert, Sneek IJ nat nat 13.95 nat 4
162  Wytse Steensma, Joure(F1) IJ 16.56 b.s nat 15.97 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ nat 12.17 12.04 nat 10
67  Jesper Demmer, Workum HS 15.48 nat nat b.s 5
113  Wiebren Schukken, Achlum WI nat nat 13.20 nat 7
11  Siem Lefferts, Burgum BG 13.16 nat 12.80 13.18 8
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 13.01 nat nat 9
112  Minne Smit, Winsum WI 14.98 16.65 16.35 nat 4
69  Jos Bethlehem, IJlst(F1) IJ 17.16 b.s nat nat 1
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F2) IJ nat 17.15 15.14 nat 2
136  Silvan Bouma, De Westereen(F3) BG 14.03 nat 16.90 15.03 3
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.20 14.23 13.38 nat 6
17  Sjoerd Kramer, Workum HS nat nat nat nat  
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat 12.54 14.60 7
81  René Braaksma, Niawier BT nat nat nat 13.58 9
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat nat nat nat  
88  Daan de Vries, Hurdegaryp(F4) BG nat 16.98 nat 15.62 4
84  Rick Reurink, Kollum BT nat nat nat 14.89 6
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F5) HS nat 15.69 12.54 12.24 5
29  Bauke de Jong, Parrega(F2) HS 15.54 nat 18.59 nat 2
27  Feike Stellingwerf, Koudum(F1) HS nat 19.62 nat nat 1
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 12.63 14.34 14.02 12.02 8
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F3) IJ 17.33 nat nat 16.45 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 18.14 meter - Jongens: 18.24 meter - Meisjes: 15.10 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.24 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond