Burgum 2e klasse - 18-07-2020 (80)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
79  Yenthe van Kammen, Burgum(F3) BG 11.09 11.25 11.79 3
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 11.34 11.51 nat 4
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI afg. afg. afg.  
46  Emma Klijn Velderman, Koudum(F2) HS 11.96 12.33 12.28 2
48  Femke Korvemaker, Burgum BG 10.02 nat 10.24 6
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.06 10.80 11.23 5
18  Grytsje Veltman, Sumar(F1) BG 11.43 12.46 12.33 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.32 11.48 11.96 8
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 10.23 12.93 12.50 6
31  Janneke Wittermans, Koudum HS 10.55 10.65 10.79 9
36  Maureen Poiesz, Sneek HS nat 13.27 12.05 4
96  Anje Bergsma, Drachten(F1) WI nat 14.09 13.01 1
0  Melanie Heins, Workum(F3) HS 12.55 13.80 12.99 3
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS 12.30 12.47 13.10 5
47  Marije Visser, Oosterbierum WI nat nat 12.53 7
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.54 10.27 10.27 10
10  Marike Jansen, Parrega HS afg. afg. afg.  
90  Tessa Kramer, It Heidenskip(F2) HS 13.77 13.99 13.44 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 11.41 11.70 10
9  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.43 13.58 nat 8
11  Siem Lefferts, Burgum BG 13.23 13.36 13.71 7
138  Auke Zijlstra, IJlst(F3) IJ 14.81 15.51 14.47 3
17  Sjoerd Kramer, Workum HS nat nat 14.35 6
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 11.28 11.87 13.35 9
8  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT nat 13.98 14.61 5
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 15.43 16.12 15.23 1
54  Hindrik Westra, Burgum(F2) BG 13.59 15.29 15.89 2
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 14.75 14.97 13.94 4
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 13.13 nat nat 9
55  Drewes Schievink, Burgum BG afg. afg. afg.  
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 13.32 13.09 nat 8
84  Rick Reurink, Kollum BT afg. afg. afg.  
50  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat 12.29 nat 10
63  Bartele Nicolai, Westergeest BT 13.33 14.43 nat 6
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F4) WI 13.99 14.57 15.52 4
81  René Braaksma, Niawier BT 13.36 14.18 14.26 7
28  Jetse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 13.76 15.11 nat 5
34  Age Hulder, Burgum(F2) BG 18.20 18.06 14.34 2
16  Oane Galama, Hilaard(F3) HS 17.80 17.29 nat 3
0  Bart Helmholt, Noardburgum(F1) BG 19.85 14.95 20.94 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
6  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 10.47 12.24 11.30 7
23  Jelte Veltman, Sumar BG 11.26 12.00 13.09 4
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 10.76 nat 12.40 5
41  Jasper Haanstra, Burgum BG 10.74 11.70 10.98 8
92  Arend Veenstra, Surhuizum(F2) BT 13.26 14.46 13.71 2
93  Evert de Jong, Jubbega HS 10.14 10.44 11.65 9
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 11.52 13.38 bles. 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 15.02 13.74 17.74 1
44  Djurre de Jong, Burgum BG 11.16 12.36 nat 6
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 11.98 nat 12.21 6
42  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 12.57 nat 13.98 2
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 10.70 10.66 11.48 8
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 11.18 11.60 12.40 5
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 12.28 13.93 13.10 3
157  Chris Geerdink, Burgum(F3) BG 13.99 nat nat 1
14  Theunis Nijdam, Workum HS 11.09 nat nat 9
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat 12.40 12.30 4
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.13 nat 11.98 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond