Winsum 2e klasse - 28-07-2020 (63)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Hendrik Schukken Commentator Freerk Broekstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
18  Grytsje Veltman, Sumar(F2) BG 10.06 12.16 11.78 2
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 9.20 nat nat 10
56  Iris Wijbenga, Heeg(F1) IJ 11.84 12.25 12.38 1
170  Hylkje Hoekstra, Oudega SWF IJ 10.29 11.26 nat 7
79  Yenthe van Kammen, Burgum BG 8.72 10.29 11.46 4
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F3) WI 12.06 11.88 10.72 3
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 9.08 9.55 9.98 9
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.54 9.10 11.40 5
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 9.15 10.69 10.55 8
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 11.29 nat nat 6
48  Femke Korvemaker, Burgum BG afg. afg. afg.  
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat 12.73 12.15 4
10  Marike Jansen, Parrega HS 10.00 11.00 nat 10
72  Anna Kramer, It Heidenskip(F3) HS 11.95 10.71 13.29 3
31  Janneke Wittermans, Koudum HS 9.63 nat 10.22 12
90  Tessa Kramer, It Heidenskip(F2) HS 13.62 13.58 10.59 2
102  Femke Brouwer, Arum WI nat 10.76 nat 11
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.53 11.14 12.03 6
36  Maureen Poiesz, Sneek(F1) HS 14.40 12.71 11.97 1
66  Rymke Prins, Franeker WI 11.47 nat 11.33 8
96  Anje Bergsma, Drachten WI 12.25 10.48 nat 5
47  Marije Visser, Oosterbierum WI 10.02 11.57 11.99 7
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat 11.32 10.17 9
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
93  Evert de Jong, Jubbega HS 9.82 10.71 11.71 6
6  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 11.65 nat 13.07 2
41  Jasper Haanstra, Burgum BG 10.62 nat nat 7
92  Arend Veenstra, Surhuizum(F2) BT nat nat 14.32 1
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 12.15 nat 11.96 4
91  Mads Tolsma, Berlikum WI 11.77 nat nat 5
23  Jelte Veltman, Sumar BG nat 10.52 10.54 8
39  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 10.16 nat nat 9
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 12.44 11.70 12.12 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.06 12.28 nat 6
157  Chris Geerdink, Burgum BG nat nat 12.11 7
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 11.25 nat 10
14  Theunis Nijdam, Workum HS 11.86 nat nat 9
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 12.99 16.44 17.18 1
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 11.98 nat nat 8
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG 12.53 11.57 nat 4
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 11.54 12.77 13.13 3
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 12.35 nat nat 5
115  Gerben Brouwer, Arum(F3) WI b.s. 14.27 nat 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat nat  
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 13.75 14.88 nat 2
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat nat 13.63 6
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.12 13.79 nat 4
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.43 13.78 nat 5
11  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat 13.37 8
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 13.41 13.15 13.53 7
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F3) IJ nat 14.06 nat 3
54  Hindrik Westra, Burgum(F1) BG 14.34 15.16 16.20 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
59  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast IJ nat nat 13.34 9
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat 12.81 nat 10
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F3) HS 13.71 15.96 14.09 3
81  René Braaksma, Niawier BT nat 13.78 nat 7
5  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR 14.66 14.22 16.40 2
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 12.90 13.58 nat 8
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F6) BT 13.79 13.95 nat 6
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F4) WI 15.34 14.75 15.67 4
34  Age Hulder, Burgum BG b.s. nat nat  
28  Jetse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 15.31 nat nat 5
0  Bart Helmholt, Noardburgum(F1) BG b.s. 20.14 nat 1
16  Oane Galama, Hilaard HS nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.24 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond