Grijpskerk 2e klasse - 04-08-2020 (64)
Wedstrijdleiding Erwin v/d Heide en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 12.58 12.03 8
8  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT afg. afg. afg.  
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.14 13.52 nat 6
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.43 13.21 14.46 4
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ nat 15.01 12.06 2
11  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat 12.97 7
9  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 12.37 13.81 14.22 5
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ 13.01 nat 14.67 3
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F1) IJ nat 15.16 14.67 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 11.97 nat 13.42 8
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI nat nat nat  
63  Bartele Nicolai, Westergeest(F6) BT 14.11 14.02 14.07 6
57  Klaas Lieuwes, Oudwoude BT afg. afg. afg.  
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat 13.25 9
81  René Braaksma, Niawier BT 14.06 nat nat 7
22  Lars Woudstra, Workum(F4) HS 14.54 15.30 15.25 4
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F2) HS 16.34 14.71 16.23 2
84  Rick Reurink, Kollum BT nat nat nat  
5  Jasper Henstra, Grijpskerk(F5) GR 14.42 nat nat 5
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F3) WI 15.11 15.81 14.14 3
2  Alwin Fonk, Burgum(F1) BG 15.17 nat 16.86 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
23  Jelte Veltman, Sumar BG 11.49 11.25 10.31 3
41  Jasper Haanstra, Burgum BG 11.28 11.00 10.62 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 11.51 nat 10.79 2
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.36 11.57 10.70 1
115  Gerben Brouwer, Arum WI nat nat nat  
93  Evert de Jong, Jubbega HS 10.52 11.13 10.87 5
39  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 9.83 10.16 10.99 6
14  Theunis Nijdam, Workum HS nat 10.76 10.84 7
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
91  Mads Tolsma, Berlikum WI nat 11.91 11.39 8
85  Jitse Postma, Winsum WI 11.31 10.95 nat 10
42  Timo v/d Knaap, IJlst(F3) IJ 12.14 13.16 12.58 3
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 11.91 13.12 12.81 4
6  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 12.60 12.44 13.04 5
45  Thomas v/d Goot, Workum(F1) HS 13.36 13.67 nat 1
62  Thymen Veenstra, Suwâld BG afg. afg. afg.  
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.30 12.09 nat 7
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 12.12 12.76 10.62 6
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 11.56 11.44 nat 9
32  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 13.31 12.80 12.70 2
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 11.75 11.15 nat 4
79  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat 10.02 11.15 5
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.54 nat 10.63 10
48  Femke Korvemaker, Burgum BG 9.99 10.10 nat 11
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 9.76 10.72 10.43 9
46  Emma Klijn Velderman, Koudum(F3) HS 10.96 nat 11.86 3
156  Fenna Jongsma, Joure(F1) IJ 10.91 nat 12.11 1
129  Johanna Hollema, Kollumerzwaag BT 9.84 nat 9.76 12
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F2) WI 11.64 11.92 11.26 2
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.12 nat 10.75 8
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.42 11.05 10.13 6
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 10.22 10.26 10.86 7
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 9.94 nat nat 11
66  Rymke Prins, Franeker WI nat 10.50 nat 10
10  Marike Jansen, Parrega HS 11.55 11.67 11.18 9
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 12.70 nat nat 4
47  Marije Visser, Oosterbierum WI 12.59 nat 11.59 6
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 12.12 10.42 nat 7
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 12.44 nat 12.59 5
0  Melanie Heins, Workum(F2) HS 13.07 12.72 nat 2
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat 9.34 nat 12
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat nat 12.12 8
102  Femke Brouwer, Arum(F1) WI nat 13.61 11.36 1
3  Douwina de Jong, Parrega(F3) HS 12.75 nat 10.95 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond