Grijpskerk 2e klasse - 15-08-2020 (53)
Wedstrijdleiding Erwin v/d Heide en Wiebrand v/d Meer Commentator Ben Helmholt
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat 12.78 9
11  Siem Lefferts, Burgum BG 13.61 nat nat 6
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.69 nat 14.19 4
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 13.50 13.21 nat 7
9  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.74 nat nat 5
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.46 nat nat 8
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F3) IJ nat 14.74 15.02 3
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ 15.02 nat 15.87 1
8  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT afg. afg. afg.  
106  Thys Jan Bootsma, Nijland(F2) IJ 13.34 15.04 13.67 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 12.78 nat nat 11
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 13.34 nat 14.18 9
57  Klaas Lieuwes, Oudwoude BT afg. afg. afg.  
81  René Braaksma, Niawier BT 14.05 nat 14.26 8
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F3) GR nat 13.02 15.36 3
63  Bartele Nicolai, Westergeest BT nat 13.01 13.20 10
22  Lars Woudstra, Workum HS afg. afg. afg.  
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F2) HS 15.46 15.24 15.34 2
84  Rick Reurink, Kollum(F5) BT 13.71 14.91 14.11 5
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 14.50 nat nat 7
69  Jos Bethlehem, IJlst(F6) IJ 14.63 nat nat 6
2  Alwin Fonk, Burgum(F1) BG 16.82 nat b.s. 1
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F4) WI 14.63 nat 15.22 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
14  Theunis Nijdam, Workum HS 11.33 nat 12.31 3
39  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 10.40 10.84 10.68 8
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 14.17 13.32 14.45 1
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 9.79 nat 11.81 5
41  Jasper Haanstra, Burgum BG nat nat nat  
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.80 13.15 13.20 2
23  Jelte Veltman, Sumar BG nat 10.85 nat 7
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 11.73 10.36 10.32 6
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.94 11.91 nat 4
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
85  Jitse Postma, Winsum WI nat 13.32 10.29 3
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 12.25 12.76 nat 7
160  Riemer Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 13.03 13.62 12.25 2
91  Mads Tolsma, Berlikum WI nat 13.13 12.77 5
42  Timo v/d Knaap, IJlst IJ afg. afg. afg.  
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 12.64 12.87 nat 6
6  Auke Jan Jilderda, Burgum(F2) BG 12.81 12.99 13.80 1
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 12.96 13.16 12.58 4
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 10.90 nat nat 9
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 12.25 b.s. nat 8
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.35 9.78 9.14 8
79  Yenthe van Kammen, Burgum BG 11.93 10.97 11.98 5
46  Emma Klijn Velderman, Koudum HS 11.68 10.31 11.52 6
48  Femke Korvemaker, Burgum BG 9.62 9.86 10.00 10
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.01 9.92 nat 9
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT nat 9.36 11.35 7
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F3) WI 12.21 10.91 nat 3
156  Fenna Jongsma, Joure(F2) IJ 10.27 nat 12.29 2
168  Rixt v/d Goot, Workum(F1) HS 11.40 13.09 nat 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.63 nat 12.12 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat nat  
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
148  Tirza Boschma, Sneek(F1) IJ nat 13.45 nat 1
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG afg. afg. afg.  
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI b.s. 12.72 13.31 2
3  Douwina de Jong, Parrega HS 12.09 nat 12.76 4
31  Janneke Wittermans, Koudum HS 10.62 nat 10.74 8
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.67 11.80 nat 6
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F3) BT 12.29 nat 12.77 3
10  Marike Jansen, Parrega HS afg. afg. afg.  
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 10.29 10.75 nat 7
47  Marije Visser, Oosterbierum WI nat 10.19 11.92 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.10 meter - Dames: 14.61 meter - Junioren: 18.65 meter - Jongens: 17.38 meter - Meisjes: 14.56 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond