Buitenpost 2e klasse - 18-08-2020 (45)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Klaas v/d Haring Commentator Janco Bouma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
132  Judith de Haan, Noardburgum(F1) BG nat nat 11.91 1
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 9.22 nat nat 12
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat 11.66 11.03 4
168  Rixt v/d Goot, Workum(F2) HS nat 11.06 11.79 2
004  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.64 11.56 9.21 6
046  Emma Klijn Velderman, Koudum(F3) HS 11.73 10.73 11.74 3
129  Sem Hollema, Kollumerzwaag BT 10.48 nat 10.48 11
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.63 10.88 nat 5
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS nat nat nat  
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS 10.99 bles. bles. 8
048  Femke Korvemaker, Burgum BG nat 10.36 10.86 10
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 11.46 nat 11.54 7
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI nat 10.92 nat 9
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ nat nat nat 5
074  Astrid v/d Veen, Sumar BG nat nat nat  
003  Douwina de Jong, Parrega HS 9.78 nat 9.86 9
072  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat nat 11.70 5
148  Tirza Boschma, Sneek(F1) IJ nat 12.16 13.36 1
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat 10.37 8
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat nat  
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 12.98 nat 12.53 2
066  Rymke Prins, Franeker WI nat nat 11.54 6
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat 12.08 nat 4
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 10.41 nat nat 7
047  Marije Visser, Oosterbierum(F3) WI 11.61 12.16 nat 3
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Evert de Jong, Jubbega HS nat 10.28 nat 10
039  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 10.63 11.04 9.82 9
044  Djurre de Jong, Burgum BG nat nat 11.16 8
023  Jelte Veltman, Sumar BG 11.72 11.44 b.s. 7
115  Gerben Brouwer, Arum WI nat nat 13.63 1
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat 11.43 12.12 5
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 12.14 11.70 nat 4
014  Theunis Nijdam, Workum HS nat 10.01 11.81 6
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 12.41 12.39 3
041  Jasper Haanstra, Burgum BG afw. afw. afw.  
001  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat 12.01 13.08 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
042  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 13.30 11.98 13.12 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F3) BT 13.72 nat 11.40 3
085  Jitse Postma, Winsum WI nat b.s. nat  
032  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 13.91 nat 14.16 2
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG nat nat nat  
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT nat nat 12.88 7
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 13.11 nat 13.13 5
091  Mads Tolsma, Berlikum WI 12.40 13.10 12.97 6
006  Auke Jan Jilderda, Burgum(F1) BG 13.47 13.52 14.42 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.73 nat 12.45 7
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.28 11.74 b.s. 6
017  Sjoerd Kramer, Workum(F2) HS 14.36 13.61 15.56 2
0  Siem Lefferts, Burgum(F3) BG nat 14.34 nat 3
009  Evert Zijlstra, Oosthem IJ afg. afg. afg.  
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT afw. afw. afw.  
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 13.45 13.13 4
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 13.32 nat nat 5
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ 14.80 16.74 nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
002  Alwin Fonk, Burgum BG 13.62 nat nat 9
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI afg. afg. afg.  
028  Jetse Bokma, Hindeloopen HS nat 14.65 nat 7
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F6) WI 14.36 nat 15.29 6
084  Rick Reurink, Kollum BT nat 12.44 nat 11
069  Jos Bethlehem, IJlst(F2) IJ 16.35 nat nat 2
050  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS nat 16.67 bles. 1
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR afg. afg. afg.  
022  Lars Woudstra, Workum HS afg. afg. afg.  
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT 13.75 14.55 nat 8
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F5) GR nat nat 15.44 5
081  René Braaksma, Niawier(F3) BT 13.62 15.67 nat 3
057  Klaas Lieuwes, Oudwoude BT afg. afg. afg.  
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 13.06 nat nat 10
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F4) IJ 14.09 13.28 15.46 4
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.95 meter - Dames: 15.82 meter - Junioren: 17.37 meter - Jongens: 17.84 meter - Meisjes: 14.62 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond