IJlst 2e klasse - 22-08-2020 (67)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Sjoerd Hobma
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
93  Evert de Jong, Jubbega HS nat 10.04 11.01 8
14  Theunis Nijdam, Workum HS nat 10.15 nat 11
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 10.63 11.90 11.16 5
41  Jasper Haanstra, Burgum BG 10.68 nat nat 9
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat 11.80 nat 6
39  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT n.m. 10.62 10.64 10
23  Jelte Veltman, Sumar BG 11.24 10.56 nat 7
44  Djurre de Jong, Burgum BG nat nat 12.28 3
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 15.65 13.89 14.16 1
1  Thijn Postma, Tytsjerk BG 11.79 11.83 12.78 2
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 12.23 10.66 12.14 4
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 11.48 nat 11.87 10
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 11.96 13.36 12.83 5
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.86 11.35 10.59 7
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 10.74 12.34 11.00 9
6  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 13.58 12.00 12.26 3
42  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 13.37 nat nat 4
45  Thomas v/d Goot, Workum HS 12.44 12.97 13.11 6
91  Mads Tolsma, Berlikum(F3) WI 12.81 11.69 13.59 2
85  Jitse Postma, Winsum WI 12.17 nat 12.69 8
32  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 13.61 14.82 14.79 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 11.40 13.35 6
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 11.39 nat 12.69 8
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ nat 14.25 nat 3
99  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.77 13.95 13.50 4
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 12.84 11.85 nat 7
11  Siem Lefferts, Burgum BG 13.87 13.37 nat 5
9  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 14.32 14.36 14.41 2
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F1) IJ 14.62 nat nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
59  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast IJ 13.16 nat nat 9
68  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat nat 13.34 8
64  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F6) WI 13.17 nat 14.74 6
81  René Braaksma, Niawier BT nat nat nat  
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR 15.26 b.s. 15.27 4
63  Bartele Nicolai, Westergeest BT 12.46 12.13 11.68 10
50  Tsjebbe Galema, Bolsward(F1) HS 16.49 bles. bles. 1
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR afg. afg. afg.  
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 14.10 nat 14.65 7
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F5) WI 15.03 14.94 nat 5
2  Alwin Fonk, Burgum(F2) BG 15.59 nat nat 2
69  Jos Bethlehem, IJlst(F3) IJ nat nat 15.53 3
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.91 11.66 b.s. 5
48  Femke Korvemaker, Burgum BG 9.70 nat 9.87 13
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
46  Emma Klijn Velderman, Koudum HS 9.14 11.09 11.04 9
168  Rixt v/d Goot, Workum(F1) HS nat 12.13 13.02 1
170  Hylkje Hoekstra, Oudega SWF IJ 11.07 10.01 nat 10
79  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat 11.31 nat 7
13  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F2) WI 10.30 10.21 12.52 2
129  Johanna Hollema, Kollumerzwaag BT 10.30 nat nat 12
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.11 12.03 nat 4
4  Rianne Heeringa, Wommels WI 10.68 nat 9.66 11
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.07 11.58 nat 6
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 10.29 10.29 11.19 8
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F3) WI 12.15 10.94 nat 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
3  Douwina de Jong, Parrega(F1) HS 11.32 13.48 9.90 1
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 12.46 12.42 nat 5
47  Marije Visser, Oosterbierum WI 9.19 11.43 12.54 4
74  Astrid v/d Veen, Sumar BG 9.65 afg. afg. 12
43  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.29 nat nat 11
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 11.24 nat 10.97 10
31  Janneke Wittermans, Koudum HS 10.82 10.93 11.42 9
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 11.79 11.30 nat 7
10  Marike Jansen, Parrega HS 11.33 12.16 nat 6
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat nat 11.44 8
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 12.15 12.85 13.13 2
102  Femke Brouwer, Arum(F3) WI 12.71 11.80 13.07 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.05 meter - Dames: 14.67 meter - Junioren: 18.10 meter - Jongens: 16.45 meter - Meisjes: 13.85 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond