Stichtse Vecht 2e klasse - 17-08-2021 (114)
Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Wedstrijdleider 1 Tino Leliveld Wedstrijdleider 2 Aart de With Commentator 1 Floris van Elzakker Contactpersoon Vereniging Marla van den Haak
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Onno Verdouw 13.34 afg. afg. afg.  
109  Daan Rietveld 14.78 12.68 12.76 12.03 6
117  Ronald Tukker 12.41 11.34 11.52 nat 8
119  Gijs Kool 13.04 12.17 12.37 13.04 5
075  Mats de Jong 12.58 nat 10.84 nat 9
176  Jayden van Maurik 13.21 11.99 13.21 11.43 3
021  Mark Boer 12.97 nat 12.08 nat 7
182  Jelle de Ruijter 13.36 afg. afg. afg.  
076  Sander Kastelein 13.43 13.12 nat 12.13 4
038  Arien Kastelein 14.28 12.50 13.63 14.13 1
059  Willard Schep 15.42 12.84 12.40 13.35 2
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
095  Adriaan Lokhorst 14.94 afg. afg. afg.  
037  Lute van Dam 14.32 afg. afg. afg.  
022  Bram Kool 14.36 12.67 10.82 nat 6
149  Joël Kastelein 14.28 11.94 13.30 13.55 4
112  Wesley Kuyf 14.46 12.93 13.67 12.10 3
081  Jorian Kastelein 14.65 12.95 14.18 13.55 2
114  Leroy van Maurik 14.78 13.32 nat nat 5
189  Gerwin de Jong 15.88 15.01 nat 14.26 1
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
092  Wieger van der Vaart 15.13 afw. afw. afw.  
159  Arie van der Knaap 16.02 13.77 14.61 12.65 3
052  Floris van Elzakker 18.64 nat 14.14 nat 4
096  Matthijs Oosterom 16.84 nat 13.88 _____5
132  Ronald van Bemmel 17.51 afg. afg. afg.  
099  Teus Korevaar 17.85 13.21 15.42 nat 1
030  Bram den Hartogh 16.25 12.96 13.61 13.57 6
107  Bram van den Berg 16.96 14.02 15.35 13.64 2
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
056  Stijn Overbeek 17.13 14.06 15.99 17.13 2
080  Niels Levering 16.79 14.99 13.85 15.56 5
094  Christiaan de With 18.70 afw. afw. afw.  
084  Twan Kastelein 17.12 nat 15.28 13.91 6
186  Lennart Baas 16.60 16.51 nat nat 3
011  Theo van Kooten 20.60 15.43 16.00 16.34 4
165  Davy de Wit 18.09 15.50 15.74 18.03 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
187  Erik den Boer 12.71 11.06 11.56 11.51 3
190  Ruben Kool 10.99 9.31 10.66 9.62 6
162  Joost Fokker 12.45 11.55 12.12 12.38 2
102  Wilmer Timmerarends 11.43 10.75 10.77 10.43 5
193  Thijs van Oort 12.39 11.42 12.39 11.33 1
154  Robert Miltenburg 12.27 11.32 11.28 nat 4
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Mendy Kool 11.70 nat nat _____ 
153  Aafke Fluit 11.77 nat bles. _____ 
077  Danielle de Jong 12.16 12.16 nat _____1
127  Mariska Verweij 11.10 10.45 10.24 _____5
078  Floortje Hijman 12.43 11.76 9.99 _____2
185  Yvonne Boer 11.88 nat 9.29 _____6
141  Esther Wesselink 12.52 10.70 11.05 _____4
106  Elise Boer 12.35 11.02 11.39 _____3
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
151  Corien Quaak 11.35 10.72 11.35 _____1
020  Carina den Hartogh 15.95 afw. afw. afw.  
010  Liesbeth de Groot - de With 15.11 afg. afg. afg.  
044  Wendy Helmes 16.80 afg. afg. afg.  
131  Kristel Uitman 12.14 11.16 11.21 _____2
125  Eline Kastelein 13.76 11.02 10.31 _____3
054  Lizanne Schilt 14.88 afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.02 meter - Dames: 15.92 meter - Junioren: 18.60 meter - Jongens: 16.88 meter - Meisjes: 14.12 meter
Schansrecords: Senioren: 21.78 meter - Dames: 16.77 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 18.67 meter - Meisjes: 16.07 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond