Stichtse Vecht 2e klasse - 17-08-2021 (116)
Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Wedstrijdleider 1 Tino Leliveld Wedstrijdleider 2 Aart de With Commentator 1 Floris van Elzakker Contactpersoon Vereniging Marla van den Haak
Voorronde
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Erik den Boer SV 12.71 11.06 11.56 11.51 3
190  Ruben Kool SV 11.94 9.31 10.66 9.62 6
162  Joost Fokker SV 13.92 11.55 12.12 12.38 2
102  Wilmer Timmerarends LS 13.30 10.75 10.77 10.43 5
193  Thijs van Oort PD 15.23 11.42 12.39 11.33 1
154  Robert Miltenburg SV 15.19 11.32 11.28 nat 4
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Onno Verdouw ZV 13.34 afg. afg. afg.  
213  Daan Rietveld PD 15.92 12.68 12.76 12.03 6
117  Ronald Tukker LS 12.47 11.34 11.52 nat 8
119  Gijs Kool SV 13.24 12.17 12.37 13.04 5
075  Mats de Jong VL 12.76 nat 10.84 nat 9
176  Jayden van Maurik JV 13.21 11.99 13.21 11.43 3
021  Mark Boer ZV 13.67 nat 12.08 nat 7
182  Jelle de Ruijter PD 14.42 afg. afg. afg.  
076  Sander Kastelein ZV 14.54 13.12 nat 12.13 4
130  Arien Kastelein ZV 15.30 12.50 13.63 14.13 1
113  Willard Schep PD 15.42 12.84 12.40 13.35 2
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Adriaan Lokhorst LS 15.44 afg. afg. afg.  
037  Lute van Dam LS 16.00 afg. afg. afg.  
0  Bram Kool SV 14.36 12.67 10.82 nat 6
212  Joël Kastelein ZV 14.28 11.94 13.30 13.55 4
112  Wesley Kuyf JV 15.39 12.93 13.67 12.10 3
036  Jorian Kastelein ZV 14.65 12.95 14.18 13.55 2
114  Leroy van Maurik JV 14.78 13.32 nat nat 5
189  Gerwin de Jong PD 16.95 15.01 nat 14.26 1
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
073  Wieger van der Vaart LS 15.13 afw. afw. afw.  
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 13.77 14.61 12.65 3
052  Floris van Elzakker ZV 18.64 nat 14.14 nat 4
096  Matthijs Oosterom LS 16.84 nat 13.88 _____5
132  Ronald van Bemmel LS 17.51 afg. afg. afg.  
099  Teus Korevaar VL 17.85 13.21 15.42 nat 1
030  Bram den Hartogh LS 16.33 12.96 13.61 13.57 6
107  Bram van den Berg PD 16.96 14.02 15.35 13.64 2
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
056  Stijn Overbeek JV 17.13 14.06 15.99 17.13 2
080  Niels Levering VL 17.01 14.99 13.85 15.56 5
094  Christiaan de With PD 18.70 afw. afw. afw.  
084  Twan Kastelein ZV 18.49 nat 15.28 13.91 6
186  Lennart Baas PD 16.60 16.51 nat nat 3
011  Theo van Kooten VL 20.60 15.43 16.00 16.34 4
165  Davy de Wit LS 18.09 15.50 15.74 18.03 1
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Mendy Kool SV 11.88 nat nat _____ 
153  Aafke Fluit SV 11.77 nat bles. _____ 
077  Danielle de Jong SV 12.58 12.16 nat _____1
127  Mariska Verweij LS 11.33 10.45 10.24 _____5
078  Floortje Hijman SV 12.43 11.76 9.99 _____2
059  Yvonne Boer ZV 13.03 nat 9.29 _____6
141  Esther Wesselink LS 12.95 10.70 11.05 _____4
106  Elise Boer ZV 12.71 11.02 11.39 _____3
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
151  Corien Quaak ZV 11.35 10.72 11.35 _____1
020  Carina den Hartogh LS 15.95 afw. afw. afw.  
010  Liesbeth de Groot - de With PD 15.11 afg. afg. afg.  
044  Wendy Helmes PD 16.80 afg. afg. afg.  
131  Kristel Uitman SV 12.14 11.16 11.21 _____2
125  Eline Kastelein ZV 13.76 11.02 10.31 _____3
054  Lizanne Schilt PD 14.88 afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.02 meter - Dames: 15.92 meter - Junioren: 18.60 meter - Jongens: 16.88 meter - Meisjes: 14.12 meter
Schansrecords: Senioren: 21.78 meter - Dames: 16.77 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 18.67 meter - Meisjes: 16.07 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond