Grijpskerk 2e klasse - 15-07-2021 (20)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Hendrik Schukken Commentator Sjoerd Hobma
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
085  Jitse Postma, Winsum(F3) WI 13.53 nat 13.69 3
017  Sjoerd Kramer, Workum(F1) HS 14.33 13.55 14.11 1
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ afw. afw. afw.  
011  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat 13.07 4
054  Hindrik Westra, Burgum(F2) BG nat nat 14.04 2
115  Gerben Brouwer, Arum WI afg. afg. afg.  
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F6) WI nat nat 12.61 6
084  Rick Reurink, Kollum(F5) BT 13.98 nat nat 5
069  Jos Bethlehem, IJlst(F2) IJ 15.37 15.54 12.93 2
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F4) IJ 14.54 13.97 14.04 4
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F3) BT nat nat 14.64 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI afg. afg. afg.  
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F1) GR 12.25 15.57 nat 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
109  Hidde de Jong, Burgum(F1) BG 13.35 14.22 11.83 1
014  Theunis Nijdam, Workum HS afg. afg. afg.  
039  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT afg. afg. afg.  
023  Jelte Veltman, Sumar BG nat nat 12.21 2
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ afg. afg. afg.  
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 11.42 9.73 nat 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
044  Djurre de Jong, Burgum(F2) BG 13.75 nat nat 1
157  Chris Geerdink, Burgum BG 12.45 10.51 12.81 5
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F3) BT 13.71 13.25 10.57 2
078  Brent Monsma, Tzummarum WI 12.55 11.76 11.09 6
042  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 13.51 nat 13.06 3
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 12.22 10.86 11.56 7
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 13.08 nat 11.53 4
Dames (buiten mededingen)
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 13.10 14.14 nat 1
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F3) WI nat nat 11.17 3
139  Wietske Pafforaad, Twijzel(F2) BT nat nat 11.25 2
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat 9.80 10.25 5
130  Marijn Zijda, Sneek IJ 10.14 nat nat 6
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.17 11.16 10.68 4
154  Manon Koehoorn, Sneek(F1) IJ 12.92 12.91 12.74 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
018  Grytsje Veltman, Sumar(F3) BG 12.83 nat 12.03 2
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 11.91 nat 14.00 1
047  Marije Visser, Oosterbierum WI nat nat 11.96 3
096  Anje Bergsma, Drachten WI nat 11.15 9.13 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.76 meter - Dames: 15.32 meter - Junioren: 18.64 meter - Jongens: 17.36 meter - Meisjes: 14.85 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond