Burgum 2e klasse - 17-07-2021
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Drewes Schievink
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Wietske Pafforaad, Twijzel (F 3) BT 11.67 12.57 nat 3
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.11 9.67 11.68 6
154  Manon Koehoorn, Sneek (F 1) IJ 13.17 nat nat 1
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 11.97 nat 12.14 4
0  Fenna Jongsma, Joure (F 2) IJ 12.10 11.38 12.86 2
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 12.07 11.47 11.69 5
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 12.58 nat nat 3
102  Femke Brouwer, Arum WI afg. afg. afg.  
0  Marije Visser, Oosterbierum WI nat nat 12.32 4
0  Anje Bergsma, Drachten (F 3) WI 12.83 nat 9.26 2
018  Grytsje Veltman, Sumar (F 2) BG nat nat 14.15 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT afg. afg. afg.  
0  Hindrik Westra, Burgum (F 1) BG 14.07 15.17 nat 1
011  Siem Lefferts, Burgum BG 14.32 13.38 14.43 4
085  Jitse Postma, Winsum WI 13.39 13.29 nat 5
0  Gerben Brouwer, Arum WI nat 11.53 13.31 6
0  Sjoerd Kramer, Workum (F 2) HS nat 15.00 14.20 2
028  Evert Zijlstra, Oosthem (F 3) IJ nat 14.04 14.48 3
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 12.24 11.74 7
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
113  Thijs Faassen, Leeuwarden (F 3) WI nat 11.71 14.73 3
187  Jetse Bokma, Workum HS 13.47 13.43 14.08 8
069  Jos Bethlehem, IJlst (F 2) IJ 14.30 15.77 14.25 2
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp (F 4) WI 13.04 14.68 nat 4
138  Auke Zijlstra, IJlst (F 6) IJ 14.18 nat 14.34 6
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 12.81 14.14 7
084  Rick Reurink, Kollum (F 5) BT 14.65 14.21 14.45 5
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk (F 1) GR nat nat 15.94 1
059  Wieger-Piet Haarsma, Boornzwaag IJ afg. afg. afg.  
Dames (buiten mededingen)
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip (F 1) HS 14.74 14.48 13.49 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
044  Jelte Veltman, Sumar BG 10.12 nat 13.40 2
109  Hidde de Jong, Burgum (F 2) BG 14.27 14.54 14.09 1
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 12.33 12.94 nat 3
0  Theunis Nijdam, Workum HS 12.26 12.46 12.87 4
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ afg. afg. afg.  
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Chris Geerdink, Burgum (F 3) BG 14.47 11.54 nat 2
034  Djurre de Jong, Burgum BG 12.55 13.12 13.31 6
136  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 14.35 12.80 10.07 3
089  Brent Monsma, Tzummarum (F 1) WI 13.91 15.34 15.01 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat nat  
0  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 13.51 13.82 nat 5
064  Timo v/d Knaap, Sneek IJ 13.52 13.43 14.33 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.10 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond