IJlst 2e klasse - 24-07-2021 (46)
Wedstrijdleiding Klaas v/d Haring en Wiebrand v/d Meer Commentator Mare Dijkstra
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Theunis Nijdam, Workum HS afg. afg. afg.  
023  Jelte Veltman, Sumar BG 12.89 11.86 12.79 2
109  Hidde de Jong, Burgum(F1) BG 14.69 nat nat 1
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 11.31 nat 12.18 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
157  Chris Geerdink, Burgum(F2) BG 14.22 13.72 nat 1
044  Djurre de Jong , Burgum(F3) BG 13.95 12.69 nat 2
042  Timo v/d Knaap, IJlst IJ nat nat 12.30 6
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat nat  
078  Brent Monsma, Tzummarum WI nat nat 12.80 5
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 12.07 nat 13.68 4
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 11.86 12.87 13.76 3
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ nat 12.08 nat 7
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
054  Hindrik Westra, Burgum(F2) BG 13.88 16.50 nat 2
017  Sjoerd Kramer, Workum(F3) HS 13.17 nat 15.36 3
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 13.86 14.96 nat 5
058  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat nat nat  
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 16.67 13.12 nat 1
011  Siem Lefferts, Burgum BG 14.44 nat 13.78 7
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.71 13.81 13.83 8
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat 15.15 nat 4
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 13.33 14.67 nat 6
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum BT nat nat nat  
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR 14.89 16.14 14.97 2
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F4) BT 14.00 13.20 14.52 4
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.18 13.86 nat 7
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI nat nat nat  
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F6) IJ 12.83 13.69 14.27 6
069  Jos Bethlehem, IJlst(F5) IJ nat 14.33 nat 5
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F3) WI 14.97 nat nat 3
028  Jetse Bokma, Hindeloopen(F1) HS 14.37 14.26 16.53 1
Dames (buiten mededingen)
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS nat 13.99 nat 1
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F3) WI 10.44 nat 11.91 3
154  Manon Koehoorn, Sneek(F2) IJ 10.60 nat 12.76 2
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.11 10.67 10.83 7
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 10.96 nat nat 6
156  Fenna Jongsma, Joure(F1) IJ 12.52 12.78 nat 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.85 11.86 9.66 4
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 10.92 nat 11.80 5
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
018  Grytsje Veltman, Sumar(F3) BG 10.35 12.82 13.31 2
003  Douwina de Jong, Parrega(F2) HS 12.59 nat 13.76 1
102  Femke Brouwer, Arum WI 12.43 12.88 nat 3
072  Anna Kramer, It Heidenskip HS nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.94 meter - Dames: 14.50 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 16.81 meter - Meisjes: 15.18 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond