Buitenpost 2e klasse - 29-07-2021
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Wiebrand v/d Meer Commentator Bartele Nicolai
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Fenna Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp (F 2) WI 9.43 nat 12.05 2
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT nat nat nat  
079  Yenthe van Kammen, Burgum (F 3) BG 11.74 11.90 nat 3
154  Manon Koehoorn, Sneek (F 1) IJ nat nat 12.81 1
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 9.88 nat 10.84 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Marije Visser, Oosterbierum (F 3) WI 13.25 12.19 13.31 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 12.00 nat 12.92 4
003  Douwina de Jong, Parrega HS 11.48 nat 12.28 6
018  Grytsje Veltman, Sumar BG nat 12.26 13.02 3
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.75 nat 12.49 5
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen (F 2) BT nat nat 13.56 1
035  Mare Dijkstra, It Heidenskip HS nat 10.83 12.19 7
Dames (buiten mededingen)
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip (F 1) HS b.s. 13.46 14.19 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT nat nat 11.78 5
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 12.03 nat nat 4
109  Hidde de Jong, Burgum (F 1) BG 13.63 13.81 15.25 1
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 12.37 nat nat 3
117  Mads Tolsma, Berltsum WI nat nat nat  
044  Jelte Veltman, Sumar BG 11.09 nat nat 6
0  Theunis Nijdam, Workum HS 13.31 nat 12.75 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.56 nat 13.08 6
034  Djurre de Jong, Burgum BG 12.28 12.89 13.36 5
108  Sietse Lefferts, Buitenpost (F 3) BT 13.49 14.17 b.s. 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 12.60 12.60 13.89 3
0  Chris Geerdink, Burgum (F 2) BG 14.05 nat 15.06 1
012  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 12.60 nat 13.52 4
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ afg. afg. afg.  
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sjoerd Kramer, Workum (F 2) HS 13.36 15.22 b.s. 2
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.22 14.33 14.44 4
055  Aise Jongsma, Joure IJ nat 11.52 nat 5
011  Siem Lefferts, Burgum (F 1) BG 15.23 nat 14.34 1
0  Gerben Brouwer, Arum WI nat nat nat  
0  Hindrik Westra, Burgum BG afg. afg. afg.  
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ afg. afg. afg.  
0  Yme Pafforaad, Twijzel (F 3) BT 14.85 nat nat 3
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp (F 6) BT nat 12.53 14.15 6
005  Jasper Henstra, Grijpskerk (F 2) GR 14.00 nat 15.29 2
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI 13.16 nat nat 7
113  Thijs Faassen, Leeuwarden (F 1) WI 12.61 12.44 15.77 1
187  Jetse Bokma, Workum HS 12.04 nat nat 8
084  Rick Reurink, Kollum (F 3) BT 15.26 nat nat 3
138  Auke Zijlstra, IJlst (F 5) IJ nat nat 14.28 5
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast (F 4) IJ nat 14.40 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.65 meter - Dames: 15.70 meter - Junioren: 18.32 meter - Jongens: 16.80 meter - Meisjes: 13.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 15.39 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond