IJlst 2e klasse - 07-08-2021 (69)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Klaske Nauta
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
023  Jelte Veltman, Sumar BG 12.24 12.20 nat 7
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 12.73 nat 12.05 4
014  Theunis Nijdam, Workum HS 12.88 12.84 13.13 1
039  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 11.66 11.32 11.71 8
091  Mads Tolsma, Berlikum WI 11.28 12.41 12.63 6
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat nat 12.70 5
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 10.90 nat 12.81 2
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI nat 12.35 12.77 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Douwe-Franke Westra, Burgum(F3) BG 12.41 13.16 14.18 3
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.69 13.32 13.06 6
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 13.95 13.77 13.79 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F1) BT 13.31 14.13 14.53 1
042  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 13.81 12.86 nat 5
157  Chris Geerdink, Burgum(F2) BG 13.57 14.32 14.30 2
044  Djurre de Jong, Burgum BG 13.01 13.27 13.30 7
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat nat nat  
054  Hindrik Westra, Burgum BG nat nat 14.60 4
085  Jitse Postma, Winsum WI 13.46 12.66 13.01 6
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 14.50 nat nat 5
115  Gerben Brouwer, Arum WI 12.12 13.44 nat 7
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ afg. afg. afg.  
011  Siem Lefferts, Burgum(F2) BG nat 15.32 12.56 2
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F1) IJ 14.04 15.35 15.01 1
058  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ 14.99 nat nat 3
017  Sjoerd Kramer, Workum HS afg. afg. afg.  
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F4) WI 13.30 14.50 nat 4
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR 14.35 15.65 14.18 2
138  Auke Zijlstra, IJlst(F5) IJ 14.35 13.78 14.00 5
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI nat 13.57 nat 7
084  Rick Reurink, Kollum(F3) BT 14.31 14.69 14.00 3
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 12.99 14.33 14.20 6
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F1) IJ 15.90 nat 13.86 1
Dames (buiten mededingen)
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 12.88 14.51 15.17 1
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
079  Yenthe van Kammen, Burgum(F2) BG 10.99 nat 12.60 2
154  Manon Koehoorn, Sneek(F1) IJ 13.77 12.91 12.83 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 12.10 nat 11.00 4
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.37 10.46 11.67 5
130  Marijn Zijda, Sneek IJ 10.58 9.79 11.65 6
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 11.32 11.12 nat 7
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 10.62 12.16 10.17 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.62 nat nat 6
003  Douwina de Jong, Parrega(F3) HS 13.37 10.19 13.23 2
047  Marije Visser, Oosterbierum WI 12.47 10.41 11.98 4
102  Femke Brouwer, Arum(F1) WI 13.25 13.79 15.22 1
072  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.14 nat 11.41 7
018  Grytsje Veltman, Sumar BG nat 12.78 nat 3
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.63 nat nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.94 meter - Dames: 14.50 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 16.84 meter - Meisjes: 15.18 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond