Winsum 3e klasse - 19-08-2021 (6)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma Commentator Freerk Broekstra
Voorronde
Meisjes B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
134  Lise Haanstra, It Heidenskip HS 9.30 nat 9.49 7
095  Inez Bouwman, Niehove(F2) GR 11.35 11.45 11.54 2
082  Lisanne de Jong, Buitenpost BT 9.62 10.34 11.00 5
122  Daniëlle Hielema, Grijpskerk GR 10.88 11.43 nat 4
094  Mirije Zorgdrager, Workum(F1) HS 11.01 nat 11.94 1
170  Hylkje Hoekstra, Oudega(F3) IJ 11.38 11.30 11.47 3
089  Mare v/d Zee, Nijhuizum HS nat 10.38 8.51 6
Dames B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F1) BT 11.66 nat 13.85 1
040  Akke Dijkstra, Buitenpost BT afg. afg. afg.  
031  Janneke Wittermans, Koudum(F3) HS 10.24 nat 11.08 3
121  Chantal Koehoorn, Sneek(F2) IJ 9.26 11.28 11.88 2
Jongens D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
032  Its Veenstra, Heeg IJ 11.15 11.93 12.16 3
133  Jelte Folkertsma, Hemelum(F2) HS 14.17 14.34 nat 1
141  Jesse van Dijk, Surhuizum BT nat 12.25 11.00 2
127  Hans Pafforaad, Twijzel BT 10.12 10.43 10.94 4
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ nat nat 9.95 5
142  Mark Sybrandy, IJlst IJ 9.90 9.79 9.64 6
Jongens C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
119  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 11.51 nat nat 6
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 12.05 nat nat 5
091  Mads Tolsma, Berlikum WI nat nat 12.07 4
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 12.20 n.m. 12.03 3
052  Sipke Dokter, Tzummarum(F1) WI 14.82 nat nat 1
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 11.26 10.77 nat 7
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat nat 10.23 8
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster(F3) BT 12.27 11.34 nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.09 meter - Dames: 16.32 meter - Junioren: 18.70 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 14.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond