Winsum Fryske Kampioenskippen - 04-09-2021 (113)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Albert Heins en Hendrik Schukken Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 13.6113.35 nat 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.6713.95 afg. 1
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 13.8111.42 13.13 2
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
090  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 15.3114.59 14.65 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.3416.24 14.99 1
075  Femke Rispens, Niehove GR 16.1313.06 13.19 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 16.0615.50 17.09 2
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 16.5416.79 nat 3
111  Germ Terpstra, Tzum WI 17.69nat 16.36 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 17.9818.77 nat 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 18.1318.80 18.36 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 19.4316.30 18.43 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.5615.31 nat 5
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.70nat nat 4
034  Age Hulder, Tytsjerk BG 19.7115.10 nat 3
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.32nat 20.19 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS 21.29nat 18.45 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ 12.15 11.20 13.36 5
154  Manon Koehoorn, Sneek(F3) IJ 12.56 12.31 13.61 3
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F1) WI 12.65 13.01 13.81 1
070  Berber de Vries, Mantgum WI 13.07 12.07 nat 6
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 11.67 13.58 11.86 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.35 11.48 11.25 8
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 13.67 12.53 10.99 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 11.33 12.67 12.74 7
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS 11.89 nat 12.18 8
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS b.s. 13.15 13.09 7
102  Femke Brouwer, Arum WI 13.40 12.08 14.26 5
075  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 12.74 16.13 13.41 1
124  Pytrix Westra, Burgum BG 13.21 13.50 13.26 6
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.89 nat 13.89 4
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 13.49 15.13 15.34 2
090  Tessa Kramer, It Heidenskip(F3) HS 13.76 15.31 15.25 3
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 13.31 12.17 14.74 6
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 13.70 b.s. nat 7
157  Chris Geerdink, Burgum BG 14.75 nat 14.17 5
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG nat 11.74 nat 8
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 15.21 15.16 16.01 4
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 15.75 16.37 17.69 1
147  Douwe Abma, Hommerts(F2) IJ 14.78 16.54 nat 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F3) BT 15.20 b.s. 16.06 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI 14.75 15.35 16.52 8
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 15.46 b.s. 17.28 7
116  Peter Faber, Oldehove GR 17.37 16.78 14.31 6
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.00 16.20 17.48 5
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat 17.84 nat 4
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI 17.98 nat b.s. 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.95 19.43 b.s. 1
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F2) WI nat 18.13 b.s. 2
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 14.16 16.45 14.47 6
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.33 16.57 16.46 5
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat 15.00 13.05 8
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.80 nat 15.15 3
067  Jesper Demmer, Workum HS 16.63 16.34 nat 4
002  Alwin Fonk, Burgum BG 15.14 13.87 13.21 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 17.69 16.45 nat 2
034  Age Hulder, Tytsjerk(F3) BG 17.91 nat 19.71 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.92 nat 16.87 7
029  Bauke de Jong, Parrega HS 14.61 nat 15.32 8
015  Rutger Piersma, Koudum HS nat 17.71 17.73 6
019  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS 20.32 19.56 16.46 2
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.60 17.41 nat 5
007  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 21.29 20.78 nat 1
016  Oane Galama, Hilaard(F4) HS 19.49 19.70 nat 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 15.08 17.43 19.56 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.09 meter - Dames: 16.32 meter - Junioren: 18.70 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 14.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond