IJlst Fryske Kampioenskippen Jeugd - 07-08-2021 (38)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Klaske Nauta en Auke Zijlstra
Voorronde
Meisjes tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
0  Lyke Kaag, It Heidenskip(F2) HS 6.69 nat 6.91 6.14 7.23 2
0  Fardau Schaap, Ypecolsga IJ 5.70 5.60 5.34 __________4
0  Ingrid Postma, Koufurderrige(F3) IJ 5.91 6.00 6.28 6.17 6.05 3
0  Else Klijn Velderman, Koudum(F1) HS 7.35 7.54 7.73 7.57 6.77 1
Meisjes 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
0  Anna Sietsma, Eastermar BG 5.94 6.69 7.41 __________7
0  Amber van Maassen, Kollum BT 6.89 7.25 5.96 __________9
0  Femke Pytsje Struiksma, Suwald BG 6.66 5.64 6.85 __________10
0  Sasja Zijda, Sneek IJ 7.11 7.39 7.40 __________8
0  Brecht v/d Zee, Nijhuizum HS 6.73 7.85 7.93 __________6
0  Nynke Kampen, It Heidenskip HS 8.64 5.33 n.m. __________5
0  Nynke Klijn Velderman, Koudum(F3) HS 8.55 8.90 nat nat 8.79 3
0  Hieke Vogel, Menaam WI 8.81 8.36 nat __________4
0  Vienne v/d Knaap, IJlst(F2) IJ 7.23 9.09 8.60 nat 8.65 2
0  Yrsa Maats, Surhuisterveen(F1) BG 10.19 10.15 9.95 10.04 nat 1
Jongens tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
0  Lucas Visser, Jubbega IJ 5.41 5.85 5.73 __________5
0  Wout Dijk, Burgum BG 5.66 6.08 6.44 __________4
0  Bram Bergstra, IJlst(F3) IJ 6.51 7.62 6.91 nat nat 3
0  Ysbrand Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 7.41 7.51 8.35 6.94 7.55 1
0  Hylke Brouwer, Arum(F2) WI 7.51 8.26 8.07 8.15 nat 2
Jongens 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
0  Lars Geerdink, Burgum BG 6.98 7.84 7.52 __________8
0  Thijs v/d Wolf, Winsum WI 7.43 7.16 6.92 __________10
0  Rimmer v/d Wal, Parrega HS 7.68 6.80 6.37 __________9
0  Melle de Jong, Winsum WI 8.38 8.37 7.44 __________4
0  Jort v/d Goot, Workum HS 8.19 nat 6.66 __________6
0  Daan Postma, Tytsjerk BG 8.24 8.26 nat __________5
0  Roan Bijlsma, Heeg(F3) IJ 8.42 8.80 9.09 9.22 9.40 3
0  Daniël Veenstra, Buitenpost BT 7.90 nat nat __________7
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 8.85 9.96 n.m. 9.86 10.36 2
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum(F1) WI 9.57 10.49 nat nat 9.55 1
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 9.91 meter - Meisjes 11-12: 9.47 meter - Jongens tm 10: 8.16 meter - Meisjes tm 10: 6.60 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 11.34 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.06 meter - Meisjes tm 10: 8.91 meter
Friese records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 8.97 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond