It Heidenskip 3e klasse - 25-08-2021 (26)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Acronius Kramer Commentator Jesper Demmer
Voorronde
Meisjes B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
089  Mare v/d Zee, Nijhuizum HS nat 9.49 10.47 6
094  Mirije Zorgdrager, Workum(F2) HS 10.59 10.75 11.96 2
095  Inez Bouwman, Niehove GR 10.83 10.27 11.21 4
122  Daniëlle Hielema, Grijpskerk(F3) GR 10.33 11.69 9.95 3
082  Lisanne de Jong, Buitenpost BT 10.75 nat nat 5
134  Lise Haanstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
170  Hylkje Hoekstra, Oudega(F1) IJ nat 12.62 nat 1
Dames B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
031  Janneke Wittermans, Koudum(F3) HS 11.51 10.95 11.59 3
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat nat 9.34 7
074  Astrid v/d Veen, Sumar BG 9.39 nat nat 6
040  Akke Dijkstra, Brantgum(F2) BT 11.38 nat 11.73 2
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F1) BT 13.30 nat nat 1
066  Rymke Prins, Franeker WI afg. afg. afg.  
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.09 nat nat 5
132  Judith de Haan, Noardburgum BG nat 11.38 nat 4
Jongens D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
142  Mark Sybrandy, IJlst IJ 11.42 nat 11.61 5
161  Sietse Post, Wjelsryp(F3) WI 12.02 13.34 11.49 1
032  Its Veenstra, Heeg IJ nat nat nat  
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp BT 13.09 b.s. 9.75 2
159  Daniël Veenstra, Buitenpost BT 11.86 nat 11.63 3
141  Jesse van Dijk, Surhuizum BT 11.52 10.27 nat 6
133  Jelte Folkertsma, Hemelum(F1) HS afg. afg. afg. 1
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ 10.20 nat nat 7
127  Hans Pafforaad, Twijzel BT 11.67 10.70 nat 4
Jongens C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 10.14 13.07 11.62 3
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg(F1) IJ 13.11 13.45 12.40 1
119  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT nat nat 10.78 6
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 12.86 nat nat 4
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT afg. afg. afg.  
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI 10.77 nat nat 7
091  Mads Tolsma, Berlikum(F2) WI 12.35 13.44 12.08 2
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 9.40 nat 11.00 5
Senioren C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Anne Postma, Gaast(F1) HS nat 12.39 13.02 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.77 meter - Dames: 17.08 meter - Junioren: 19.92 meter - Jongens: 17.16 meter - Meisjes: 15.52 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond