Buitenpost 2e klasse - 14-05-2022 (30)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Jan Jonker Commentator Mare Dijkstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
046  Emma Klijn Velderman, Koudum(F1) HS 10.43 11.95 nat 1
082  Lisanne de Jong, Buitenpost BT 9.69 10.87 10.79 6
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS nat nat 9.23 7
149  Berber Haanstra, It Heidenskip(F3) HS 10.15 10.78 11.21 3
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 10.95 nat 10.79 5
122  Daniëlle Hielema, Grijpskerk(F2) GR 11.34 11.23 10.81 2
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.91 10.85 11.15 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
018  Grytsje Veltman, Sumar(F2) BG nat nat 12.23 2
154  Manon Koehoorn, Sneek(F1) IJ nat nat 12.37 1
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.10 nat 11.52 4
056  Iris Wijbenga, Heeg(F3) IJ 10.71 11.68 11.79 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS 11.07 11.15 8.90 5
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
127  Hans Pafforaad, Twijzel BT 10.41 10.56 12.39 2
039  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT nat 11.02 nat 5
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 11.50 nat nat 4
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 11.52 12.98 11.58 1
119  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT nat nat nat  
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 12.28 11.82 nat 3
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
023  Jelte Veltman, Sumar BG nat nat nat  
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg(F3) IJ 13.48 12.87 nat 3
160  Riemer Zijlstra , Oosthem(F2) IJ 12.48 13.16 14.44 2
042  Timo v/d Knaap, IJlst(F1) IJ 14.31 11.46 15.85 1
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.35 12.79 10.52 4
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI 14.33 nat 14.89 4
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F3) IJ 13.85 13.83 15.19 3
045  Thomas v/d Goot, Workum(F1) HS 13.49 nat 16.27 1
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.18 12.92 14.35 5
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 15.19 15.97 nat 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum(F2) BT 13.10 14.15 14.56 2
138  Auke Zijlstra, IJlst(F3) IJ 14.29 nat afg. 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F1) WI 14.48 16.47 nat 1
011  Siem Lefferts, Burgum BG afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond