Grijpskerk 2e klasse - 07-06-2022
Wedstrijdleiding Wiebrand v/d Meer en Jan Jonker Commentator Janco Bouma
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ afg. afg. afg.  
009  Michiel Zijlstra, Oosthem (F 1) IJ 13.00 nat 16.86 1
0  Gerben Brouwer, Arum (F 3) WI 14.55 14.42 nat 3
0  Chris Geerdink, Burgum BG 12.68 nat 14.38 4
0  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ nat 13.30 nat 5
045  Thomas v/d Goot, Workum (F 2) HS 15.45 nat 13.80 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk (F 2) GR 13.87 nat 15.53 2
011  Siem Lefferts, Burgum BG afg. afg. afg.  
005  Jasper Henstra, Grijpskerk (F 6) GR 13.65 13.73 nat 6
113  Thijs Faassen, Leeuwarden (F 5) WI 15.12 15.12 14.41 5
059  Wieger-Piet Haarsma, Boornzwaag (F 4) IJ 15.02 15.36 15.47 4
069  Jos Bethlehem, IJlst (F 1) IJ 15.95 14.98 16.15 1
138  Auke Zijlstra, IJlst (F 3) IJ 13.19 15.52 nat 3
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ 12.43 13.36 12.82 1
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT nat nat 11.70 6
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 12.80 10.58 nat 4
008  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 12.36 10.18 10.43 5
052  Melle Veenstra, Surhuizum BT 11.94 13.11 11.91 2
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 10.62 nat 12.85 3
042  Hans Pafforaad, Twijzel BT 10.33 9.78 10.69 7
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jeroen Wesselius, Workum HS 13.03 13.22 10.37 4
044  Jelte Veltman, Sumar BG afg. afg. afg.  
064  Timo v/d Knaap, Sneek (F 1) IJ 16.59 nat nat 1
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg (F 3) IJ 13.39 12.51 nat 3
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 10.48 bles. bles. 7
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 12.68 12.84 nat 5
065  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ nat nat 11.09 6
117  Mads Tolsma, Berltsum (F 2) WI 13.56 nat nat 2
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
170  Hylkje Hoekstra, Oudega (F 2) IJ nat 10.85 12.04 2
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 10.50 7
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS nat 11.36 n.m. 4
046  Emma Klijn Velderman, Koudum (F 1) HS 11.99 12.46 nat 1
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.81 10.31 9.99 5
078  Dani√ęlle Hielema, Grijpskerk GR 10.37 9.66 10.63 6
121  Lisanne de Jong, Buitenpost (F 3) BT nat 9.44 11.59 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 12.11 11.73 11.09 4
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat nat 10.79 7
148  Tirza Boschma , Sneek IJ 11.34 11.21 11.31 6
152  Marije Reitsma, IJlst (F 2) IJ 11.24 nat 12.51 2
003  Douwina de Jong, Parrega HS nat 11.74 nat 5
056  Iris Wijbenga, Heeg (F 1) IJ 12.85 11.59 11.25 1
105  Lisse v/d Knaap, Sneek (F 3) IJ 12.51 nat nat 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond