IJlst 2e klasse - 18-06-2022 (36)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Auke Zijlstra
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
135  Melle Veenstra, Surhuizum(F3) BT nat 14.10 13.48 2
039  Jelte Veltman, Sumar(F2) BG 13.03 14.44 12.27 1
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 10.78 11.97 13.09 4
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp BT 13.42 13.86 12.34 3
032  Its Veenstra, Heeg IJ 12.97 12.78 nat 5
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT nat 11.58 12.11 6
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg(F1) IJ 14.63 13.30 13.98 1
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ 13.25 13.40 nat 4
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR nat 11.73 12.77 7
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ nat b.s. 12.80 6
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat 13.37 nat 5
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 11.30 nat nat 8
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 12.96 13.63 nat 2
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 12.01 13.41 nat 3
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ 15.76 16.45 nat 1
115  Gerben Brouwer, Arum(F2) WI nat 15.34 16.45 2
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ afg. afg. afg.  
055  Aise Jongsma, Joure IJ 12.30 12.76 nat 6
085  Jitse Postma, Winsum WI 13.43 13.03 14.01 5
058  Chris Geerdink, Burgum BG 14.87 15.43 15.67 4
052  Sipke Dokter, Tzummarum(F3) WI nat nat 15.80 3
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast IJ afg. afg. afg.  
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR 14.36 nat nat 4
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F3) GR b.s. nat 14.95 3
0  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp(F2) BG 14.76 nat 15.22 2
069  Jos Bethlehem, IJlst(F1) IJ 16.07 nat nat 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F5) IJ 13.15 nat nat 5
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 9.95 12.06 12.16 4
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG nat 10.34 12.11 5
095  Inez Bouwman, Niehove GR 10.88 10.94 nat 7
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS 9.62 10.76 10.66 8
082  Lisanne de Jong, Buitenpost(F1) BT 12.49 14.62 nat 1
046  Emma Klijn Velderman, Koudum(F3) HS 9.62 11.46 12.93 3
079  Yenthe van Kammen, Burgum(F2) BG 11.38 12.29 13.27 2
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 11.38 11.18 nat 6
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 12.14 nat nat 7
105  Lisse v/d Knaap, Sneek(F2) IJ nat 12.25 14.02 2
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 12.52 12.52 12.64 5
056  Iris Wijbenga, Heeg(F3) IJ nat 13.80 nat 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS 13.13 nat 12.19 4
047  Marije Visser, Oosterbierum WI 12.58 12.14 12.19 6
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F1) HS 14.14 12.76 13.07 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 16.74 meter - Junioren: 18.71 meter - Jongens: 16.01 meter - Meisjes: 15.06 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 20.06 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond