Buitenpost 2e klasse - 25-06-2022 (54)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Koos Bekkema Commentator Auke Zijlstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS 9.56 10.88 11.27 7
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 10.77 nat afg. 8
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen(F3) BG 12.58 12.30 11.57 3
046  Emma Klijn Velderman, Koudum(F1) HS 10.83 12.47 12.82 1
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.23 nat 11.81 6
095  Inez Bouwman, Niehove GR 11.89 12.56 12.42 4
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat 12.39 11.02 5
082  Lisanne de Jong, Buitenpost(F2) BT 12.03 nat 12.62 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS nat 12.14 nat 4
148  Tirza Boschma, Sneek HS 10.82 11.56 afg. 5
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F3) BT 12.23 12.02 nat 3
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ afg. afg. afg.  
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ afg. afg. afg.  
018  Grytsje Veltman, Sumar(F1) BG 11.54 nat 13.68 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 12.61 10.03 12.64 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp(F3) BT 13.99 13.68 14.18 2
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT nat 12.26 12.24 5
023  Jelte Veltman, Sumar(F2) BG 12.15 14.81 nat 1
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT nat 11.98 13.03 4
032  Its Veenstra, Heeg IJ nat b.s. 12.04 7
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT nat 12.18 nat 6
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 13.54 nat afg. 3
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat 11.04 b.s. 8
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 13.60 13.94 nat 2
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI b.s. 12.80 nat 4
108  Sietse Lefferts, Buitenpost(F1) BT 14.85 nat 12.43 1
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ afg. afg. afg.  
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 11.32 5
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat nat 13.05 3
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.27 10.42 10.07 6
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 15.24 15.18 nat 1
085  Jitse Postma, Winsum(F3) WI nat 12.72 13.34 3
033  Aise Jongsma, Joure IJ 13.18 12.38 12.85 4
058  Chris Geerdink, Burgum BG 12.99 nat afg. 5
028  Evert Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 11.89 14.75 afg. 2
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI nat nat afg.  
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F3) GR nat nat 15.23 3
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR 14.49 13.75 16.33 2
0  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp BG afg. afg. afg.  
069  Jos Bethlehem, IJlst(F5) IJ nat 13.88 nat 5
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F4) IJ nat nat 13.98 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F1) IJ 15.27 16.24 17.04 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 18.45 meter - Dames: 15.75 meter - Junioren: 19.34 meter - Jongens: 15.85 meter - Meisjes: 13.54 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond