It Heidenskip 2e klasse - 28-06-2022 (61)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
046  Emma Klijn Velderman, Koudum HS 12.34 nat 10.57 7
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 12.38 nat nat 6
082  Lisanne de Jong, Buitenpost(F2) BT 12.22 12.75 13.17 2
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG 11.69 12.55 12.74 4
095  Inez Bouwman, Niehove(F1) GR 12.84 13.11 13.29 1
079  Yenthe van Kammen, Burgum(F3) BG 10.80 13.14 nat 3
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 11.40 11.62 12.63 5
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS 12.13 nat 11.97 8
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS nat nat 11.61 7
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.55 nat 13.63 3
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 10.58 11.66 nat 6
047  Marije Visser, Oosterbierum WI 12.69 13.05 11.13 4
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 12.73 13.04 nat 5
018  Grytsje Veltman, Sumar(F2) BG 9.76 14.36 13.31 2
105  Lisse v/d Knaap, Sneek(F1) IJ 13.38 11.19 14.73 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
039  Jelte Veltman, Sumar BG 13.07 13.54 nat 5
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 14.69 11.47 nat 3
032  Its Veenstra, Heeg(F2) IJ 15.28 12.05 15.21 2
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 11.94 10.69 nat 8
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.64 nat 12.27 7
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 12.76 12.40 14.04 4
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.60 13.26 12.78 6
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp(F1) BT 14.41 nat 15.35 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
160  Riemer Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 14.88 14.62 nat 1
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 14.49 14.13 nat 2
109  Hidde de Jong, Burgum BG 13.36 14.30 12.98 3
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ nat b.s. nat  
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT nat 13.39 13.71 5
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 12.06 nat 13.19 6
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI nat 12.04 13.18 7
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR nat nat 14.09 4
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI 14.24 13.36 nat 6
0  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ 15.84 14.08 16.76 1
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen(F3) IJ 15.58 nat nat 3
058  Chris Geerdink, Burgum BG 13.87 13.72 14.91 5
052  Sipke Dokter, Tzummarum(F2) WI 13.98 15.26 16.21 2
085  Jitse Postma, Winsum WI 13.13 14.24 nat 7
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 15.02 13.61 15.35 4
055  Aise Jongsma, Joure IJ 13.25 nat 13.90 8
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F3) IJ nat 16.81 15.48 3
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F5) GR nat 12.43 15.17 5
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F2) GR 15.96 15.66 16.99 2
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ afg. afg. afg.  
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F1) IJ 17.68 17.36 14.92 1
002  Alwin Fonk, Burgum(F4) BG 15.76 16.17 15.94 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 15.70 meter - Junioren: 19.22 meter - Jongens: 16.75 meter - Meisjes: 13.88 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond