IJlst 2e klasse - 05-07-2022(40)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Wiebrand v/d Meer en Gosse Reitsma Commentator Jesper Demmer
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 11.63 nat 12.78 6
032  Its Veenstra, Heeg IJ 13.51 nat 11.42 2
040  Dani√ęl Veenstra, Buitenpost BT 13.00 13.26 12.86 4
090  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 12.30 nat 13.31 3
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ 12.80 nat nat 5
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT afg. afg. afg.  
0  Jeroen Wesselius, Workum (F 3) HS 14.24 13.90 13.87 1
048  Melle de Jong, Winsum WI 10.77 10.73 10.80 7
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 13.34 nat nat 6
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg (F 2) IJ 11.66 nat 14.48 2
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR nat nat 12.21 7
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat 13.63 nat 4
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ nat 13.81 nat 3
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 13.54 11.08 nat 5
135  Melle Veenstra, Surhuizum (F 1) BT 15.20 15.39 nat 1
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp (F 2) BT nat b.s. b.s. 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.99 13.67 15.26 4
0  Stefan Douma, Oppenhuizen (F 2) IJ nat nat 15.65 2
106  Sietze Ketelaar, Heeg (F 3) IJ 15.04 15.41 14.84 3
0  Chris Geerdink, Burgum BG 14.18 14.75 14.64 5
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI 14.29 nat 14.17 6
085  Jitse Postma, Winsum WI 13.55 13.50 13.90 8
0  Gerben Brouwer, Arum (F 1) WI nat 15.13 16.66 1
055  Aise Jongsma, Joure IJ 13.95 nat 13.96 7
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
138  Auke Zijlstra, IJlst (F 6) IJ 14.20 nat 16.19 6
069  Jos Bethlehem, IJlst (F 4) IJ 16.46 15.38 14.97 4
030  Wiebren Schukken, Achlum (F 3) WI 14.36 15.84 16.52 3
002  Alwin Fonk, Burgum (F 5) BG 15.55 14.79 16.42 5
143  Thewis Hobma, Harlingen (F 1) IJ 19.53 nat nat 1
020  Jan Teade Nauta, Abbega (F 2) IJ 18.01 nat nat 2
107  Anne Postma, Gaast HS 13.69 nat nat 7
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
078  Dani√ęlle Hielema, Grijpskerk GR 9.43 11.68 11.99 6
094  Mirije Zorgdrager, Workum (F 1) HS 12.49 14.19 10.33 1
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG 11.56 11.47 12.32 5
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 11.70 11.37 10.52 7
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 11.13 nat 10.97 8
095  Inez Bouwman, Niehove (F 2) GR 12.54 13.11 13.30 2
046  Emma Klijn Velderman, Koudum HS 11.70 b.s. 12.99 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip (F 3) HS 12.56 11.14 13.10 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, Sneek (F 2) IJ 11.76 12.91 13.49 2
0  Marije Visser, Oosterbierum (F 1) WI 12.36 nat 14.78 1
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 12.48 13.13 nat 4
086  Boukje de Boer, It Heidenskip (F 3) HS 12.40 13.22 12.72 3
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 11.52 11.91 12.72 5
035  Mare Dijkstra, It Heidenskip HS 11.62 12.43 12.24 6
018  Grytsje Veltman, Sumar BG nat 12.03 nat 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 16.74 meter - Junioren: 20.08 meter - Jongens: 17.13 meter - Meisjes: 15.06 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 20.08 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond