Winsum Jeugd - 09-07-2022
Wedstrijdbegeleider Sietske Brouwer
Voorronde
Jeugd D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Nick van Wier, Marsum WI 5.90 6.12 6.47 5
0  Age Okkema, Wiuwert WI 5.46 6.10 6.78 4
0  Brecht v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI nat 5.17 6.12 9
0  Ingrid Postma, Koufurderrige IJ 6.18 6.23 6.39 6
0  Fardau Schaap, Ypecolsga IJ 5.62 6.63 7.19 1
0  Aiso Pierius Hoekstra, Oudega IJ 5.80 5.82 5.64 10
159  Nina v/d Vliet, Burgum BG 5.63 6.26 6.83 3
0  Jelle Miedema, Tjerkgaast IJ 6.30 6.13 7.06 2
0  Friso Hobma, Harlingen IJ 6.21 nat n.m. 8
0  Welmoed Altena, Oudega IJ 6.35 5.20 nat 7
Jeugd C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Milan v/d Heijden, Noardburgum BG 7.42 5.25 6.51 3
0  Julius Amsterdam, Hindeloopen HS 6.95 6.98 nat 5
0  Anna Sietsma, Eastermar BG 6.11 6.70 6.59 7
175  Jens Bosma, IJlst IJ 6.11 6.88 6.63 6
0  Nienke Galema, Nijhuizum HS 5.21 6.69 5.30 8
0  Thijmen Verkaik, Rutten HS 6.54 7.54 6.77 1
0  Jurjen Kampen, Burgwerd WI 6.88 7.52 7.41 2
0  Johannes Vogel, Menaam WI 6.46 6.37 7.39 4
0  Lieke Douwes, Eastermar BG 6.61 6.68 6.49 9
Jeugd B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Rutger Yntema, Workum HS 6.82 6.03 6.87 9
0  Femke Pytsje Struiksma, Suwald BG 6.55 6.96 5.13 6
161  Matthijs Baar, Oldekerk GR afg. afg. afg.  
0  Else Klijn Velderman, Koudum HS 7.75 7.23 7.85 2
146  Lyke Kaag, It Heidenskip HS 7.18 nat nat 5
083  Jort v/d Goot, Workum HS nat 6.92 6.65 7
0  Lars Geerdink, Burgum BG 6.58 6.76 6.90 8
061  Dani√ęl Haanstra, Burgum BG 7.45 6.93 7.48 4
0  Sander Postma, Tjerkgaast IJ 7.46 7.76 6.09 3
178  Wout Dijk, Burgum BG 7.54 7.97 7.73 1
Jeugd A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
091  Bram Bergstra, IJlst IJ 7.50 nat nat 9
127  Hannes Walta, Workum HS 7.92 8.01 nat 7
0  Brend Haanstra, Workum HS 6.30 8.52 7.97 5
082  Sietze Kronemeijer, Wommels WI 7.40 6.30 7.94 8
041  Hidde Galema, Nijhuizum (F 2) HS 8.09 8.42 9.33 3
0  Vi√ęnne v/d Knaap, Sneek (F 3) IJ 8.69 8.89 8.68 4
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen (F 1) BG 7.53 8.26 n.m. 6
174  Hylke Brouwer, Arum (F 1) WI 7.80 9.77 9.65 2
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum (F 1) WI 10.20 9.22 10.50 1
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 10.76 meter - Meisjes 11-12: 9.50 meter - Jongens tm 10: 9.10 meter - Meisjes tm 10: 8.43 meter
Friese records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 8.97 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond