Grijpskerk 2e klasse - 12-07-2022 (38)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Jan Jonker Commentator Janco Bouma
Voorronde
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI nat nat 13.94 6
085  Jitse Postma, Winsum WI 13.26 12.57 14.95 4
0  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ 16.50 16.35 12.65 1
055  Aise Jongsma, Joure IJ 13.25 nat nat 7
028  Evert Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 14.22 13.07 15.04 3
106  Sietze Ketelaar, Heeg(F2) IJ 15.04 15.02 nat 2
115  Gerben Brouwer, Arum WI nat 14.75 14.82 5
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ afg. afg. afg. 1
138  Auke Zijlstra, IJlst(F3) IJ nat 15.82 nat 3
002  Alwin Fonk, Burgum(F2) BG nat 15.34 16.75 2
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F1) IJ 18.44 20.23 17.91 1
107  Anne Postma, Gaast HS 13.54 nat 12.98 7
069  Jos Bethlehem, IJlst(F6) IJ 14.33 nat nat 6
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F4) GR 14.82 14.20 11.99 4
030  Wiebren Schukken, Achlum(F5) WI 14.46 nat nat 5
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ nat nat 12.58 2
159  DaniŽl Veenstra, Buitenpost BT nat 12.02 nat 4
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat nat nat  
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.51 12.39 nat 3
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 11.81 11.24 12.63 1
048  Melle de Jong, Winsum WI 11.02 11.38 nat 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 12.49 nat nat 7
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ nat 14.32 b.s. 4
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg(F2) IJ 11.63 15.10 nat 2
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp BT 13.72 12.58 13.51 5
109  Hidde de Jong, Burgum BG 12.80 nat nat 6
135  Melle Veenstra, Surhuizum(F1) BT 13.89 15.40 nat 1
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl(F3) GR 12.99 nat 14.89 3
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT nat nat afg.  
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
095  Inez Bouwman, Niehove(F3) GR nat 8.88 12.10 3
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen(F1) BG 11.81 12.50 nat 1
078  DaniŽlle Hielema, Grijpskerk GR 11.34 nat 9.68 5
094  Mirije Zorgdrager, Workum HS 10.78 11.71 nat 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip(F2) HS 11.04 12.25 nat 2
046  Emma Klijn Velderman, Koudum HS nat nat nat  
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS nat 11.26 12.21 5
154  Manon Koehoorn, Sneek(F2) IJ 12.84 12.43 12.80 2
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ nat 12.14 nat 6
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.59 11.06 11.49 8
056  Iris Wijbenga, Heeg(F3) IJ 12.29 12.47 12.80 3
047  Marije Visser, Oosterbierum(F1) WI nat nat 13.02 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.74 nat nat 4
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 10.10 11.31 11.60 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 18.89 meter - Dames: 14.49 meter - Junioren: 16.86 meter - Jongens: 16.59 meter - Meisjes: 14.49 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond