Winsum 2e klasse - 19-07-2022 (88)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Hendrik Schukken Commentator Freerk Broekstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 11.60 nat b.s. 6
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
095  Inez Bouwman, Niehove(F1) GR 11.75 12.62 8.82 1
046  Emma Klijn Velderman, Koudum HS nat 12.15 nat 5
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG 11.10 nat nat 7
078  DaniŽlle Hielema, Grijpskerk(F2) GR nat 12.42 nat 2
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 11.88 12.28 11.27 4
094  Mirije Zorgdrager, Workum(F3) HS 12.32 nat 12.25 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
018  Grytsje Veltman, Sumar BG nat nat nat  
154  Manon Koehoorn, Sneek(F3) IJ 12.63 nat nat 3
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ 12.02 9.45 nat 6
148  Tirza Boschma, Sneek HS 12.08 nat 11.30 5
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ nat 12.25 nat 4
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 10.08 nat 9.11 7
047  Marije Visser, Oosterbierum(F1) WI 12.75 nat 13.29 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 10.03 12.13 12.77 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.83 nat 13.00 3
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS b.s. nat 12.84 4
048  Melle de Jong, Winsum WI 10.77 nat nat 7
032  Its Veenstra, Heeg IJ 12.74 nat nat 5
159  DaniŽl Veenstra, Buitenpost BT 12.22 12.52 12.59 6
125  Jeroen Wesselius, Workum(F3) HS 13.05 nat 13.76 1
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 11.89 13.02 nat 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 10.51 nat nat 5
109  Hidde de Jong, Burgum(F2) BG nat nat 14.85 2
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT nat 12.39 nat 3
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR afg. afg. afg.  
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ afg. afg. afg.  
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI nat 12.08 nat 4
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp(F1) BT 15.15 nat nat 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI nat 17.27 13.23 1
028  Evert Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 12.75 14.37 15.76 3
0  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ nat 16.49 16.52 2
058  Chris Geerdink, Burgum BG afg. afg. afg.  
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI 14.74 15.16 15.49 4
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
030  Wiebren Schukken, Achlum(F5) WI nat 15.94 nat 5
107  Anne Postma, Gaast HS nat nat nat  
002  Alwin Fonk, Burgum(F4) BG 15.04 16.20 13.75 4
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F3) GR 13.01 nat 16.73 3
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ 18.90 nat 14.77 2
069  Jos Bethlehem, IJlst(F6) IJ nat 15.38 13.66 6
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ nat 15.06 13.81 7
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ nat 13.61 20.06 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.89 meter - Dames: 16.31 meter - Junioren: 19.01 meter - Jongens: 17.34 meter - Meisjes: 13.78 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond