It Heidenskip Jeugd NFM voorronde - 04-08-2022 (136)
Wedstrijdleiding Albert Heins Commentator Auke Zijlstra en Maureen Poiesz
Voorronde
Jeugd B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
208  Brecht v/d Weij WI(F5) 7.65 nat 5.39 6.27 7
209  Fardau Schaap IJ(F3) 8.10 6.61 7.34 7.05 4
210  Liza van Os PD(F4) 7.80 6.49 nat nat 6
211  Nienke Galema HS(F2) 8.29 6.56 6.50 7.52 3
212  Else Klijn Velderman HS(F1) 9.09 7.31 8.35 8.59 1
213  Jelle Miedema IJ 7.23 6.08 nat 6.26 8
214  Friso Hobma IJ 8.16 7.05 6.65 7.14 5
215  Jonah Timmens SV(F6) 8.46 5.86 7.58 6.02 2
Jeugd A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
200  Alant Haanstra HS(F6) 7.93 5.41 6.10 6.15 2
201  Berber v/d Wal HS 5.76 5.64 5.60 5.76 4
202  Jente Brouwer WI 4.96 4.89 4.96 nat 7
203  Marrit Bouwhuis HS 5.67 4.62 5.38 5.67 5
205  Nynke Schotanus HS 6.24 5.89 6.03 6.24 1
206  Timo Meijer WI 5.90 5.36 5.90 nat 3
207  Daan Pool IJ 5.66 4.64 5.32 5.66 6
Meisjes 11-12 jaar
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
240  Ingrid Postma IJ 6.95 5.65 nat 6.42 9
241  Nina Eva v/d Vliet BG 8.47 7.41 nat nat 7
242  Lyke Kaag HS(F5) 9.16 7.34 8.04 nat 5
243  Femke Pytsje Struiksma BG(F6) 9.34 8.02 7.16 7.76 6
244  Sophie Overbeek 7 PD 8.78 afg. afg. afg.  
245  Hieke Vogel WI(F4) 10.12 8.58 8.76 8.04 4
246  ViŽnne v/d Knaap IJ(F2) 10.48 6.36 8.97 9.00 2
023  Sanne Hoogenboom 7 LS(F1) 12.58 8.92 9.43 9.70 1
164  Yrsa Maats BG(F3) 12.74 8.30 nat 8.78 3
204  Bregt de Vries HS 6.89 6.28 nat 6.89 8
Jongens tm 10 jaar
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
220  Julius Amsterdam HS(F3) 8.69 6.79 7.79 6.70 3
221  Jesse Rijken PD 7.75 afg. afg. afg.  
222  Johannes Vogel WI 8.37 6.90 7.56 5.40 6
223  Thijmen Verkaik HS(F5) 8.67 7.43 7.70 7.40 5
224  Jurjen Kampen WI(F2) 8.28 7.78 nat 8.02 2
225  Roel Hoogenboom 7 LS(F4) 9.14 5.30 7.14 7.75 4
226  Sander Postma IJ(F1) 9.18 7.75 8.81 8.06 1
227  Jari Lekkerkerker LS 8.39 5.49 nat 6.73 7
Jongens 2
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
228  Wilco Damstra IJ 6.80 6.62 nat nat 8
229  Age Okkema WI 7.03 n.m. 6.13 6.92 7
230  Ysbrand Haanstra HS 8.35 7.00 7.82 7.93 4
231  Lars Geerdink BG 9.34 afg. afg. afg.  
232  Rutger Yntema HS(F5) 9.39 7.84 8.92 9.02 1
233  Luuk Schinkel 7 PD 8.24 6.93 nat 8.24 3
234  Jort v/d Goot HS 8.54 6.56 8.25 8.02 2
235  Nick van Wier WI 9.00 7.22 7.67 7.69 5
236  DaniŽl Haanstra BG 8.34 7.54 nat 7.40 6
Jongens 1
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
247  Bram Bergstra IJ 8.74 8.17 7.98 7.12 8
248  Hannes Walta HS 9.01 8.36 8.61 bles. 7
249  Brend Haanstra HS(F6) 9.47 8.51 8.85 6.92 5
250  Hidde Galema HS(F4) 10.32 9.14 10.04 10.32 4
251  Hylke Brouwer WI(F2) 11.15 9.23 11.12 10.68 2
252  Jarmo Timmens 7 SV 12.54 8.78 nat 8.39 6
127  Boaz Koster BT 13.05 afg. afg. afg.  
021  Mark Boer ZV(F3) 13.67 9.76 11.06 9.89 3
073  Jorrit Bouwstra WI(F1) 15.23 10.31 10.89 11.22 1
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 11.17 meter - Meisjes 11-12: 9.38 meter - Jongens tm 10: 9.71 meter - Meisjes tm 10: 8.15 meter
Hollandse records : Jongens 11-12: 11.60 meter - Meisjes 11-12: 10.11 meter - Jongens tm 10: 10.21 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Friese records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 8.97 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond