It Heidenskip 2e klasse - 16-08-2022 (42)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 11.66 12.03 10.95 6
094  Mirije Zorgdrager, Workum(F3) HS 10.33 12.27 13.15 3
170  Hylkje Hoekstra, Oudega(F1) IJ 11.55 b.s. 13.75 1
095  Inez Bouwman, Niehove GR 12.17 11.54 12.71 5
082  Lisanne de Jong, Buitenpost BT 11.74 9.98 10.96 7
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 11.45 nat 13.02 4
078  Daniëlle Hielema, Grijpskerk(F2) GR 12.17 13.31 12.29 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.18 12.67 12.49 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS afg. afg. afg.  
130  Henrieke Wijnstra, Tzum(F1) WI 13.10 13.55 13.19 1
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ nat 10.94 10.67 5
105  Lisse v/d Knaap, Sneek(F2) IJ 12.87 13.47 nat 2
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 11.93 12.89 nat 4
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 11.97 12.71 12.89 6
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.19 nat nat 7
032  Its Veenstra, Heeg IJ 13.46 13.86 12.77 4
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ 13.23 14.01 13.82 3
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum(F3) WI 12.18 14.37 nat 1
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 12.85 13.68 nat 5
039  Jelte Veltman, Sumar BG 14.11 14.11 11.93 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
083  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 11.88 12.89 11.72 4
108  Sietse Lefferts, Buitenpost(F2) BT nat nat 14.96 2
109  Hidde de Jong, Burgum(F1) BG nat 15.07 b.s. 1
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 13.42 nat nat 3
125  Jeroen Wesselius, Workum HS afg. afg. afg.  
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
106  Sietze Ketelaar, Heeg(F2) IJ nat nat 15.32 2
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ afg. afg. afg.  
115  Gerben Brouwer, Arum WI afg. afg. afg.  
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ nat 16.97 nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.70 15.05 13.68 7
138  Auke Zijlstra, IJlst(F5) IJ 15.14 13.09 16.01 5
030  Wiebren Schukken, Achlum(F1) WI 16.38 17.16 17.57 1
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast(F3) IJ 14.07 14.30 16.10 3
005  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR 16.33 15.09 14.95 2
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F6) HS 15.81 b.s. nat 6
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR 14.86 16.02 15.27 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.27 meter - Junioren: 20.30 meter - Jongens: 17.46 meter - Meisjes: 15.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond