It Heidenskip 3e klasse - 18-08-2022 (12)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Jesper Demmer
Voorronde
Meisjes B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
091  Zoet Kaag, It Heidenskip(F3) HS nat 12.24 12.41 3
122  Nynke Klijn Velderman, Koudum(F2) HS 12.50 13.28 nat 2
124  Brecht v/d Zee, Nijhuizum HS nat 10.59 nat 5
072  Nynke Kampen, It Heidenskip HS nat 9.48 11.31 4
131  Noa de Boer, Exmorra(F1) IJ 11.92 nat 14.58 1
Dames B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
066  Rymke Prins, Franeker WI afg. afg. afg.  
132  Judith de Haan, Noardburgum BG 10.60 11.70 nat 4
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen(F1) BT 14.71 nat nat 1
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ nat 11.72 11.87 3
003  Douwina de Jong, Parrega HS afg. afg. afg.  
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp(F2) WI 12.35 nat 11.41 2
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 10.72 11.14 nat 5
Jongens C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
119  Roan Bijlsma, Heeg IJ 11.11 11.75 11.99 4
159  DaniŽl Veenstra, Buitenpost(F2) BT 12.81 nat 12.41 2
167  Rimmer v/d Wal, Parrega(F3) HS 10.96 nat 12.09 3
048  Melle de Jong, Winsum(F1) WI 12.89 14.32 12.86 1
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
055  Aise Jongsma, Joure(F2) IJ 13.35 nat 13.39 2
141  Jesse van Dijk, Surhuizum(F3) BT nat nat 12.26 3
057  Bouwe Westert, Sneek(F1) IJ 14.89 17.67 nat 1
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F3) BT 13.56 13.73 14.27 3
097  Jarich Wijnstra, Hallum(F1) WI 17.18 17.33 nat 1
107  Anne Postma, Gaast(F2) HS 14.21 nat 15.17 2
033  Jorn de Vries, IJlst(F4) IJ 13.24 nat nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.27 meter - Junioren: 20.30 meter - Jongens: 17.46 meter - Meisjes: 15.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond