Burgum 2e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige - 16-07-2022 (68)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Hendrik Schukken Commentator Hans Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
163  Rianne Kampen, It Heidenskip(F1) HS 11.99 11.64 13.15 1
078  Dani√ęlle Hielema, Grijpskerk GR 11.78 nat 12.63 4
094  Mirije Zorgdrager, Workum(F3) HS nat 12.69 12.38 3
046  Emma Klijn Velderman, Koudum(F2) HS 13.03 12.87 nat 2
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG 9.95 10.92 nat 7
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 11.30 10.09 12.15 5
095  Inez Bouwman, Niehove GR 12.13 11.81 12.13 6
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS 10.53 12.55 12.22 5
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS afg. afg. afg.  
105  Lisse v/d Knaap, Sneek(F2) IJ 12.75 13.00 13.72 2
154  Manon Koehoorn, Sneek(F3) IJ 13.08 12.96 12.81 3
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
056  Iris Wijbenga, Heeg(F1) IJ 11.90 nat 13.77 1
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 9.36 12.04 12.87 4
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 14.25 16.19 nat 4
058  Chris Geerdink, Burgum BG 15.51 15.25 14.16 5
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 14.81 16.58 nat 1
085  Jitse Postma, Winsum WI nat 13.50 13.66 8
055  Aise Jongsma, Joure IJ 13.52 13.84 nat 7
106  Sietze Ketelaar, Heeg(F2) IJ 15.65 13.31 16.37 2
052  Sipke Dokter, Tzummarum WI 15.04 15.10 nat 6
0  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ 14.87 nat 16.36 3
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR nat 14.37 nat 7
030  Wiebren Schukken, Achlum(F4) WI 16.80 nat nat 4
069  Jos Bethlehem, IJlst(F5) IJ 16.13 b.s. nat 5
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F1) IJ 16.57 18.66 18.93 1
002  Alwin Fonk, Burgum(F2) BG 17.40 17.81 13.34 2
107  Anne Postma, Gaast HS nat nat nat  
143  Thewis Hobma, Harlingen(F6) IJ 15.23 15.33 nat 6
138  Auke Zijlstra, IJlst(F3) IJ nat 17.17 afg. 3
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
161  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
048  Melle de Jong, Winsum WI 11.56 nat 12.41 5
032  Its Veenstra, Heeg IJ nat 12.66 14.32 3
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 11.22 13.67 14.37 2
125  Jeroen Wesselius, Workum HS nat nat 11.94 6
159  Dani√ęl Veenstra, Buitenpost BT 11.86 13.11 13.04 4
137  Wiebren Jongsma, Joure(F2) IJ 14.80 nat nat 1
140  Jan Bijlsma, Gerkesklooster BT nat nat 11.76 7
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 13.54 14.32 14.40 5
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg(F3) IJ 14.45 14.69 nat 2
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 14.12 14.40 13.55 6
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat nat nat  
135  Melle Veenstra, Surhuizum BT 12.67 nat nat 7
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp BT 14.58 13.66 11.83 3
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 13.98 14.48 13.86 4
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum(F1) WI nat nat 15.01 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.38 meter - Dames: 16.05 meter - Junioren: 18.23 meter - Jongens: 16.10 meter - Meisjes: 14.87 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.23 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond