Buitenpost 2e klasse (= afgelaste wedstrijd van 20 juni) - 27-06-2023
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Jan Jonker Commentator Bartele Nicolai
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
124  Brecht v/d Zee, Nijhuizum HS 10.52 10.52 nat 4
122  Nynke Klijn Velderman, Koudum HS nat nat nat  
072  Nynke Kampen, It Heidenskip HS nat 12.55 12.35 2
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG 13.10 nat 12.16 1
176  Hieke Vogel, Menaam WI nat nat 11.95 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
003  Douwina de Jong, Parrega HS nat nat 12.58 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.55 11.26 10.87 5
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.68 nat 11.80 4
070  Berber de Vries, Mantgum WI afg. afg. afg.  
0  Akke Dijkstra, Brantgum BT afg. afg. afg.  
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.29 nat nat 6
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ 12.86 nat nat 1
018  Grytsje Veltman, Sumar BG nat 12.30 10.66 3
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
142  Mark Sybrandy, IJlst IJ afg. afg. afg.  
042  Hans Pafforaad, Twijzel BT afg. afg. afg.  
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 12.38 13.17 12.60 3
040  Dani√ęl Veenstra, Buitenpost BT nat 11.43 13.57 1
127  Hannes Walta, Workum HS 10.99 nat nat 4
041  Hidde Galema, Nijhuizum HS 11.56 13.20 12.62 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 10.64 nat nat 5
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR afg. afg. afg.  
008  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 13.67 14.70 nat 1
032  Its Veenstra, Heeg IJ nat nat 12.81 3
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ nat nat 11.54 4
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI afg. afg. afg.  
052  Melle Veenstra, Surhuizum BT 13.38 nat nat 2
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 14.59 16.25 11.62 1
141  Jesse van Dijk, Surhuizum BT 14.74 nat 14.42 5
085  Jitse Postma, Winsum WI 12.79 11.97 13.03 7
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT b.s. b.s. 15.01 4
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ nat 16.04 nat 2
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ nat 15.43 14.40 3
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 14.51 14.67 nat 6
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.86 nat 13.99 3
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 12.06 nat b.s. 4
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI nat n.m. 11.70 5
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS afg. afg. afg.  
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 14.87 16.47 nat 1
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat nat 15.48 2
033  Jorn de Vries, IJlst IJ afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.39 meter - Dames: 16.22 meter - Junioren: 19.24 meter - Jongens: 16.62 meter - Meisjes: 14.61 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.24 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 16.04 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond