Burgum 2e klasse - 15-08-2023
Wedstrijdleiding Gosse Reitsma en Wiebrand v/d Meer Commentator Hans Helmholt
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
072  Nynke Kampen, It Heidenskip HS 13.11 nat nat 1
164  Yrsa Maats, Surhuisterveen BG 12.45 11.71 nat 5
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 12.63 4
122  Nynke Klijn Velderman, Koudum HS 11.43 13.06 nat 2
017  Marije Kampen, Burgwerd WI 10.17 10.62 nat 7
078  Dani√ęlle Hielema, Grijpskerk GR 11.98 13.02 11.93 3
124  Brecht v/d Zee, Nijhuizum HS 10.19 11.41 nat 6
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
003  Douwina de Jong, Parrega HS 13.22 nat nat 3
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat nat  
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat 13.52 14.36 1
070  Berber de Vries, Mantgum WI nat 13.91 13.87 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.57 12.75 nat 5
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ 11.19 nat 12.79 4
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 10.79 nat nat 6
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 15.51 nat nat 3
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.81 19.10 nat 1
141  Jesse van Dijk, Surhuizum BT 13.93 16.92 nat 2
028  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.06 14.65 15.45 4
085  Jitse Postma, Winsum WI nat 13.83 13.64 5
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 13.31 12.93 nat 5
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR nat 15.22 nat 2
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 15.50 15.43 15.22 1
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 14.95 b.s. b.s. 4
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 15.00 14.00 14.76 3
067  Jesper Demmer, Groningen HS afg. afg. afg.  
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
040  Dani√ęl Veenstra, Buitenpost BT 13.29 nat 14.99 1
048  Hans Pafforaad, Twijzel BT nat nat nat  
127  Hannes Walta, Workum HS 11.37 12.88 13.80 3
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT 14.65 14.26 14.84 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.32 14.24 12.40 5
137  Wiebren Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
052  Melle Veenstra, Surhuizum BT 15.46 15.09 nat 3
008  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS nat 14.54 14.29 4
032  Its Veenstra, Heeg IJ 11.46 13.18 nat 6
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 16.50 nat nat 1
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 14.98 b.s. 15.47 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.91 meter - Dames: 17.29 meter - Junioren: 20.11 meter - Jongens: 18.69 meter - Meisjes: 14.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.91 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record
Meetlijnen liggen op :C-schans: 12.00 meter, A-schans: 15.00 meter, B-schans: 13.00 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond