Uitslag Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal
Linschoten 08-06-2013

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot19.70
DamesDymphie Baas16.11
JuniorenErwin Timmerarends17.81
JongensRicardo Faaij18.07

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV19.7018.3619.0615.8118.3319.70
2Bastiaan de Bruijn, LopikJV18.7616.7317.8417.5718.760.00
3Werner Kamphof, OudewaterLS17.1115.6116.5915.7317.110.00
4Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.9015.5716.6116.0616.9015.93
5Erik Bos, WaarderVL16.7616.010.0016.7616.750.00
6Theo van Kooten, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Mixklasse A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bram van den Berg, BenschopPD16.8415.3316.84 (p.r.)16.73
2Remco Benschop, SnelrewaardLS15.2815.280.0014.02
3Pieter Hielema, KockengenZV15.260.000.0015.26
4Nees de Bruijn, OudewaterPD15.1915.1913.7914.10
5Jaco de Hoop, IJsselsteinJV15.1013.8015.100.00
6Matthijs Oosterom, LinschotenLS14.5914.590.0014.21
7Christiaan de With, BenschopPD14.1212.700.0014.12

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas, OudewaterPD16.1114.2014.6614.4216.1114.07
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.500.0013.0514.5012.8013.90
3Jessica Snoek, OudewaterPD14.4013.3114.220.000.0014.40
4Carina den Hartogh, WoerdenLS14.2013.4614.1610.9914.2013.45
5Eline Duurkoop, WoerdenLS12.9512.950.000.00
6Joriene Baas, OudewaterPD12.8312.5311.0912.83
7Julia van Eijk, HaastrechtVL12.8312.830.0011.83
8Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD12.8211.7612.8211.63

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.3312.9012.9613.3312.7911.55
2Annemarie van Schaik, UtrechtVL12.6110.9712.2012.61
3Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD12.3811.8611.7512.38
4Brenda Baars, BenschopPD12.2710.8812.270.00
5Esther StigterJV12.2511.410.0012.25
6Gerianne Boer, KamerikLS12.0412.040.000.00
7Kathy Baars, BenschopPD11.4810.7511.0611.48

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS17.8116.4217.2117.2616.3317.81
2Thomas van Midden, VlistVL17.580.0016.6717.5617.2117.58
3Maik Backx, HaastrechtVL16.8515.1716.8515.0916.070.00
4Matthijs van Rooijen, HarmelenPD16.5116.510.000.00
5Pim Hoogendoorn, LinschotenLS15.0115.010.0014.92

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.0717.38 (p.r.)16.2918.07 (p.r.)16.7417.65
2Ronald van Bemmel, UtrechtLS16.1314.870.000.000.0016.13
3Robert Benschop, SnelrewaardLS15.0213.7614.4515.0214.6313.61
4Matthieu van Vuuren, BenschopPD14.8513.6814.85 (p.r.)13.13
5Tom Vendrig, MontfoortLS14.3214.0613.4214.32
6Auke de Wit, JaarsveldJV14.2312.890.0014.23
7Reinier Rietveld, HaastrechtVL13.630.0012.8913.63
8Richard van Bemmel, UtrechtLS12.1911.5612.0012.19

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond