Uitslag Uw Groene Vakwinkel m. de Ridder Bokaal
Polsbroekerdam 19-06-2013

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.09
DamesJessica Snoek14.31
JuniorenRian Baas18.03
JongensRonald van Bemmel16.40

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.0918.7420.090.000.0016.93
2Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.2614.4516.6317.2616.0416.38
3Werner Kamphof, OudewaterLS17.1015.6117.100.000.0012.48
4Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.4316.430.0016.350.00
5Erik Bos, WaarderVL15.9315.930.000.00
6Sander van Vliet, OudewaterPD0.000.000.000.00
7Gerwin van Vliet, LinschotenLS0.000.000.000.00
8Theo van Kooten, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Mixklasse A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arno Baas, OudewaterPD17.2314.5712.4716.5717.23 (p.r.)0.00
2Jaco de Hoop, IJsselsteinJV15.5713.7215.5713.01
3Corné Spruit, SnelrewaardLS15.3615.0414.6015.36
4Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV14.8314.830.000.00
5Pieter Hielema, KockengenZV14.1414.140.000.00
6Matthijs Oosterom, LinschotenLS12.0112.010.000.00
7Nees de Bruijn, OudewaterPD0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jessica Snoek, OudewaterPD14.3110.9714.0214.310.000.00
2Dymphie Baas - van Rooijen, OudewaterPD14.0013.1914.0012.17
3Julia van Eijk, HaastrechtVL13.8513.7213.150.0013.8512.75
4Wendy Helmes, IJsselsteinPD13.4413.440.000.000.00
5Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.3813.190.0013.2413.3810.10
6Carina den Hartogh, WoerdenLS13.2113.2112.7512.12
7Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD13.1112.850.0013.11
8Eline Duurkoop, WoerdenLS12.4611.0612.460.00
9Joriene Baas, OudewaterPD10.960.000.0010.96

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Doriene de Vos-de Wit, VeenendaalPD12.7212.720.000.00
2Esther StigterJV12.0911.5112.0910.97
3Dorine van der Stok, BenschopPD11.8411.0711.8411.07
4Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.7511.750.000.00
5Femke van Schaik, BenschopPD11.6710.8111.0411.67
6Fabiënne Overbeek, BenschopPD11.6211.620.000.00
7Kathy Baars, BenschopPD10.9010.900.0010.60
8Gerianne Boer, KamerikLS10.9010.900.000.00
9Brenda Baars, BenschopPD10.060.000.0010.06

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, UtrechtPD18.030.0018.030.0015.5617.71
2Erwin Timmerarends, MontfoortLS17.6817.680.000.000.0017.38
3Matthijs van Rooijen, HarmelenPD16.9716.0816.970.0014.470.00
4Maik Backx, HaastrechtVL14.990.0014.990.00
5Bram van den Berg, BenschopPD14.9513.830.0014.95
6Thomas van Midden, VlistVL14.410.000.0014.41
7Laurens Lekkerkerker, IJsselsteinJV0.000.000.000.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ronald van Bemmel, UtrechtLS16.400.0016.400.000.000.00
2Robert Benschop, SnelrewaardLS14.9613.080.0014.9613.0214.12
3Gerwin Kastelein, ZegveldZV13.7013.700.000.000.000.00
4Richard van Bemmel, UtrechtLS13.1111.2811.4713.11
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD12.7912.570.0012.79
6Auke de Wit, JaarsveldJV12.7712.770.000.00
7Tom Vendrig, MontfoortLS11.9211.920.000.00
8Reinier Rietveld, HaastrechtVL11.880.0011.8810.94
9Ricardo Faaij, HaastrechtLS0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond