Uitslag Veehandel Spruit Bokaal
Linschoten 13-07-2013

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot19.90
DamesWendy Helmes14.98
JuniorenThomas van Midden17.52
JongensRicardo Faaij18.00

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV19.9019.900.0015.710.0018.38
2Sander van Vliet, OudewaterPD18.4116.290.0018.4118.000.00
3Jan-Willem de Groot, LinschotenLS17.7115.7416.4517.710.000.00
4Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.6617.6617.5917.580.0017.45
5Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.4216.2015.2316.42
6Werner Kamphof, OudewaterLS16.160.0015.2316.16
7Erik Bos, WaarderVL15.4915.4913.540.00
8Theo van Kooten, HaastrechtVL13.4513.450.000.00

Mixklasse A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS16.8816.5916.7515.6716.880.00
2Arno Baas, OudewaterPD16.6216.6216.620.00
3Pieter Hielema, KockengenZV16.4915.5116.2816.49
4Freek Strien, BenschopPD16.3614.1316.360.00
5Pim Hoogendoorn, LinschotenLS15.420.000.0015.42
6Christiaan de With, BenschopPD15.3414.130.0015.34
7Paul van Meijeren, ZegveldZV14.710.0013.4714.71
8Remco Benschop, SnelrewaardLS13.720.0013.720.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.9811.2114.9812.960.000.00
2Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD14.6613.4814.4010.9212.5814.66
3Carina den Hartogh, WoerdenLS14.6314.630.0012.900.0012.47
4Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL14.3413.2514.34 (p.r.)11.770.000.00
5Julia van Eijk, HaastrechtVL13.4213.3213.420.0013.0212.77
6Eline Duurkoop, WoerdenLS12.5612.5611.2610.64
7Joriene Baas, OudewaterPD12.4411.9112.440.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerianne Boer, KamerikLS13.3312.100.0013.33
2Annemarie van Schaik, UtrechtVL13.2812.4513.2813.08
3Esther StigterJV13.1012.2213.10 (p.r.)12.37
4Doriene de Vos-de Wit, VeenendaalPD13.0812.190.0013.08
5Kathy Baars, BenschopPD12.020.0012.020.00
6Dorine van der Stok, BenschopPD12.0111.9912.0111.77
7Brenda Baars, BenschopPD11.7511.450.0011.75
8Fabiënne Overbeek, BenschopPD11.6011.470.0011.60
9Femke van Schaik, BenschopPD11.5910.9011.590.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas van Midden, VlistVL17.520.0012.2817.5217.0516.66
2Nees de Bruijn, OudewaterPD16.2615.1016.260.000.000.00
3Bram van den Berg, BenschopPD16.1315.8014.2116.130.0015.84

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.0018.000.000.000.000.00
2Tom Vendrig, MontfoortLS16.0712.4114.79 (p.r.)15.06 (p.r.)14.3216.07 (p.r.)
3Robert Benschop, SnelrewaardLS15.3615.360.0014.6814.1914.79
4Auke de Wit, JaarsveldJV14.5614.560.000.00
5Gerwin Kastelein, ZegveldZV13.8313.050.0013.83
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD13.7913.0112.3613.79
7Richard van Bemmel, UtrechtLS13.280.000.0013.28
8Daniel Cluistra, HaastrechtPD0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond