Uitslag 1ste klasse
Grijpskerk 21-06-2014

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThomas Helmholt20.60
DamesKlaske Nauta14.77
JuniorenAge Hulder19.75
JongensJan Teade Nauta16.94

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas Helmholt, BurgumBG20.6015.9219.7816.2618.6320.60 (p.r.)
2Oane Galama, HilaardHS20.4720.4720.2715.360.000.00
3Bart Helmholt, NoardburgumBG20.0419.1218.3813.2820.040.00
4Thewis Hobma, HarlingenIJ19.7019.210.000.0018.4819.70
5Nard Brandsma, WarkumHS19.3817.4218.8418.7119.3816.87
6Niels Koetsier, HurdegarypGR17.9917.250.0017.99
7Jacob Scherjon, GytsjerkBG17.1116.220.0017.11
8Hans Ulco de Boer, JutrijpIJ15.5615.560.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jelte Hitzert, WommelsWI17.1417.140.000.00
2Erwin v/d Heide, OldekerkGR16.8116.810.0014.93
3Sjoerd Hobma, KommerzijlIJ16.0215.9316.0213.32
4Bas Tolboom, NiehoveGR15.8814.6215.7815.88
5Menno Devilee, IJlstIJ15.5715.570.0014.88
6Jan Cornelis van Maassen, KollumBT15.5014.850.0015.50
7Daan de Vries, HurdegarypBG15.380.0015.3815.24

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Klaske Nauta, IJlstIJ14.7713.0812.8014.2714.3214.77
2Tessa Kramer, It HeidenskipHS14.6813.9012.3014.680.0013.96
3Maureen Poiesz, SneekHS14.1513.7314.150.000.0013.30
4Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS13.7010.8013.700.00
5Anna Kramer, It HeidenskipHS13.460.0013.4612.96
6Anneke Broersma, LemelerveldBG0.000.000.000.00
7Lisanne Hulder, BurgumBG0.000.000.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Akke Dijkstra, BuitenpostBT14.5213.780.0013.5014.520.00
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.0713.4814.0713.290.000.00
3Anje Bergsma, DrachtenWI13.3712.7413.1313.37
4Sylvia v/d Hoek, AduardGR13.1211.4712.3113.12
5Tjitske v/d Sluis, TzumWI12.6712.670.000.00
6Marije Reitsma, IJlstIJ12.610.0012.5812.61
7Boukje de Boer, It HeidenskipHS10.5910.5710.590.00
8Sjoukje Iedema, GaastmeerIJ0.000.000.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Age Hulder, BurgumBG19.7517.6218.0119.7519.160.00
2Bobby Zwaagman, IJlstIJ17.0315.2817.0314.5916.6616.25
3Jelmar Wijnstra, TzumWI16.6814.1515.2016.6816.3215.94
4Wiebe Auke Postma, NoardburgumBG16.660.0016.660.00
5Andries Jepma, JouswierBT15.7315.5414.5115.73
6Rick Reurink, KollumBT15.3115.3015.3114.95
7Simon Willem Hoeksma, EeBT15.1715.1714.950.00
8Bartele Nicolai, WestergeestBT14.2114.210.0012.55

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan Teade Nauta, IJlstIJ16.9416.410.0016.9314.7216.94
2Freark Kramer, It HeidenskipHS16.2215.3916.0516.2215.510.00
3Rutger Piersma, It HeidenskipHS15.6413.2514.9315.640.000.00
4Jarno Hoekstra, IJlstIJ15.2813.130.0015.28
5Jetse Bokma, HindeloopenHS14.590.0012.9814.59
6Lars Woudstra, WorkumHS14.2814.2813.1713.94
7Feike Stellingwerf, KoudumHS14.1714.0713.1814.17
8Egbert Bootsma, NijlandIJ14.1412.3014.140.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond