Uitslag 2de klasse
It Heidenskip 30-05-2015

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenYsbrand Galama18.73
DamesTjitske v/d Sluis13.43
JuniorenThijs Faassen17.49
JongensFolkert Veldstra16.14

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ysbrand Galama, WarkumHS18.7318.6118.730.00
2Frederik Boersma, KollumerpompBT14.9914.2912.9214.99
3Benny v/d Ploeg, GrijpskerkGR14.1214.120.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tjitske v/d Sluis, TzumWI13.4313.1313.4312.58
2Hilianne v/d Wal, NoardburgumBG12.640.000.0012.64
3Sylvia v/d Hoek, AduardGR12.1012.100.0011.60
4Simone v/d Hoek, AduardGR10.5710.3110.570.00
5Femke Waltje, DrachtenBG9.799.790.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thijs Faassen, LeeuwardenWI17.4915.5717.49 (p.r.)0.00
2Jetse Bokma, HindeloopenHS16.8014.5716.80 (p.r.)15.10
3Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.4514.1915.0516.45
4Feike Stellingwerf, KoudumHS16.1016.100.000.00
5Niek Faassen, LeeuwardenWI16.0414.3213.6216.04 (p.r.)
6Rick Reurink, KollumBT15.7113.7815.4215.71
7Lars Woudstra, WorkumHS15.4014.7615.400.00
8Douwe Jens Steensma, WarfstermolenBT14.750.000.0014.75
9Wiebe Auke Postma, NoardburgumBG14.4213.2414.3214.42
10Drewes Schievink, BurgumBG13.710.0012.6313.71
11Joost Jukema, OosterbierumWI13.0612.620.0013.06
12Rients Dalstra, OudehaskeJR12.7312.7312.580.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Folkert Veldstra, AkkrumIJ16.1415.50 (p.r.)0.0016.14 (p.r.)
2Minne Smit, WinsumWI14.0313.7412.5514.03 (p.r.)
3Ytsen v/d Heide, JoureJR13.5813.5813.2012.93
4Auke Zijlstra, IJlstIJ12.8412.520.0012.84
5Aron Visser, FranekerWI12.4010.9112.4011.95
6Rutger Haanstra, It HeidenskipHS12.0911.1412.0911.92
7Thys Jan Bootsma, NijlandIJ11.8511.85
8Brend Kloosterman, BurgumBG0.000.000.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sander Elsinga, SintjohannesgaJR13.850.0013.85 (p.r.)13.44
2Marco Koopmans, GrijpskerkGR12.6612.4412.66 (p.r.)0.00
3Jarne Sikkens, GrijpskerkGR12.2712.0412.1112.27
4Jesse Zuidema, OosterbierumWI12.0012.0011.780.00
5Menno Hylkema, OudegaIJ11.8511.859.520.00
6Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ11.5011.500.000.00
7Ronald Munsterman, BurgumBG10.3310.330.000.00
8Wiebren Schukken, AchlumWI10.0210.029.0210.02

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tirza Boschma, SneekIJ12.0611.0311.2312.06
2Lisanne Haitsma, AchlumWI11.3910.6411.390.00
3Fardau van Akker, SuwâldBG10.7410.5610.6510.74
4Ettha Kootstra, GarypBT10.7410.74 (p.r.)0.009.80
5Liselotte Veenstra, SuwâldBG10.629.4610.6210.44
6Jantsje de Vries, WarnsHS10.320.0010.04 (p.r.)10.32 (p.r.)

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond